Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWOMAK HOLDING logoBusiness House logoOmnitech Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoSchüco International Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoLobos Nieruchomości logoBREMA Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoEcophon Saint-Gobain logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCity Space logoDorbud S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoALLCON INVESTMENT logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoEcho Investment logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoHexagon logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoSawig Invest Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAluprof S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTriGranit Corporation logoTorus logoGhelamco Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zbliża się Projekt BMS 2016

Konferencja Projekt BMS 2016 coraz bliżej
Konferencja Projekt BMS 2016 coraz bliżej
Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2016 coraz bliżej. Bezpłatna rejestracja uczestników wydarzenia obowiązuje jeszcze przez kilka dni.

Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2016 odbędzie się 12-13 października 2016 r.  Będzie to spotkanie z praktykami z sektora rozwiązań w obszarze zarządzania inteligentnymi budynkami i zintegrowanej automatyki budynkowej. Będą oni dyskutować o nowościach w branży i perspektywach zastosowań systemów na polskim rynku. Miejscem spotkania jest w Hotel Magellan Spa & Business zlokalizowany w centralnej Polsce w miejscowości Wolbórz.

Tematyka wydarzenia obejmuje najnowsze trendy, jak choćby IoT (Internet of Things) czy kompleksowe rozwiązania służące do integracji, monitorowania, sterowania, kontroli i optymalizacji pracy instalacji i urządzeń technicznych w budynkach. Problematyka została ujęta w trzech obszarach funkcjonowania, takich jak: technologia – integracja – efektywność

Konferencja adresowana jest do decydentów reprezentujących firmy o profilu integrator, instalator oraz facility i energy management, służby techniczne, zarządcy nieruchomością.

W wydarzeniu swój udział zapowiedzieli eksperci ze znajomością problematyki efektywności i energooszczędności. Wykłady i panel dyskusyjny poprowadzą reprezentanci instytucji i stowarzyszeń branżowych (np. KAPE, PLGBC). Do dyskusji włączą się praktycy tematyki BMS i komercyjnych zastosowań. Przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje o nowinkach technologicznych w zakresie Smart Building, systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców rozwiązań omówią efektywne rozwiązania na przykładach.

Program konferencji dostępny jest na stronie: www.projektbms.pl/agenda. Opisy tematów prelekcji oraz profile prelegentów można znaleźć pod linkiem: www.projektbms.pl/prelekcje.

Uczestnicy do dyspozycji będą mieć część ekspozycyjną, która umożliwi im prezentację sprzętu i indywidualne konsultacje. Całość wydarzenia umili wieczorny bankiet i część integracyjna.

Bezpłatna rejestracja obowiązuje do 31 sierpnia br. W tym celu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.projektbms.pl/rejestracja. Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć pod linkiem: www.projektbms.pl .

Tagi: Lockus
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra