Olivia Business Centre logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoCHB14 logoEcho Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoCity Office logoHAVRE Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGłówka Pracuje logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoNowy Styl Group logoLobos Nieruchomości logoKwiaty dla biura logoArchicom logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logoFYI Commercial Consulting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoOnyx Business Point logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zbliża się Projekt BMS 2016

Konferencja Projekt BMS 2016 coraz bliżej
Konferencja Projekt BMS 2016 coraz bliżej
Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2016 coraz bliżej. Bezpłatna rejestracja uczestników wydarzenia obowiązuje jeszcze przez kilka dni.

Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2016 odbędzie się 12-13 października 2016 r.  Będzie to spotkanie z praktykami z sektora rozwiązań w obszarze zarządzania inteligentnymi budynkami i zintegrowanej automatyki budynkowej. Będą oni dyskutować o nowościach w branży i perspektywach zastosowań systemów na polskim rynku. Miejscem spotkania jest w Hotel Magellan Spa & Business zlokalizowany w centralnej Polsce w miejscowości Wolbórz.

Tematyka wydarzenia obejmuje najnowsze trendy, jak choćby IoT (Internet of Things) czy kompleksowe rozwiązania służące do integracji, monitorowania, sterowania, kontroli i optymalizacji pracy instalacji i urządzeń technicznych w budynkach. Problematyka została ujęta w trzech obszarach funkcjonowania, takich jak: technologia – integracja – efektywność

Konferencja adresowana jest do decydentów reprezentujących firmy o profilu integrator, instalator oraz facility i energy management, służby techniczne, zarządcy nieruchomością.

W wydarzeniu swój udział zapowiedzieli eksperci ze znajomością problematyki efektywności i energooszczędności. Wykłady i panel dyskusyjny poprowadzą reprezentanci instytucji i stowarzyszeń branżowych (np. KAPE, PLGBC). Do dyskusji włączą się praktycy tematyki BMS i komercyjnych zastosowań. Przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje o nowinkach technologicznych w zakresie Smart Building, systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców rozwiązań omówią efektywne rozwiązania na przykładach.

Program konferencji dostępny jest na stronie: www.projektbms.pl/agenda. Opisy tematów prelekcji oraz profile prelegentów można znaleźć pod linkiem: www.projektbms.pl/prelekcje.

Uczestnicy do dyspozycji będą mieć część ekspozycyjną, która umożliwi im prezentację sprzętu i indywidualne konsultacje. Całość wydarzenia umili wieczorny bankiet i część integracyjna.

Bezpłatna rejestracja obowiązuje do 31 sierpnia br. W tym celu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.projektbms.pl/rejestracja. Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć pod linkiem: www.projektbms.pl .

Tagi: Lockus
Napisz pierwszy komentarz
mantra