GTV Lighting logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoOnyx Business Point logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Space logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPartner Capital Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoKwiaty dla biura logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCHB14 logoSchüco International Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoLobos Nieruchomości logoDorbud S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoEcho Investment logoPRO-INVEST S.A. logoKart Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Zbliża się Projekt BMS 2016

Konferencja Projekt BMS 2016 coraz bliżej
Konferencja Projekt BMS 2016 coraz bliżej
Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2016 coraz bliżej. Bezpłatna rejestracja uczestników wydarzenia obowiązuje jeszcze przez kilka dni.

Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2016 odbędzie się 12-13 października 2016 r.  Będzie to spotkanie z praktykami z sektora rozwiązań w obszarze zarządzania inteligentnymi budynkami i zintegrowanej automatyki budynkowej. Będą oni dyskutować o nowościach w branży i perspektywach zastosowań systemów na polskim rynku. Miejscem spotkania jest w Hotel Magellan Spa & Business zlokalizowany w centralnej Polsce w miejscowości Wolbórz.

Tematyka wydarzenia obejmuje najnowsze trendy, jak choćby IoT (Internet of Things) czy kompleksowe rozwiązania służące do integracji, monitorowania, sterowania, kontroli i optymalizacji pracy instalacji i urządzeń technicznych w budynkach. Problematyka została ujęta w trzech obszarach funkcjonowania, takich jak: technologia – integracja – efektywność

Konferencja adresowana jest do decydentów reprezentujących firmy o profilu integrator, instalator oraz facility i energy management, służby techniczne, zarządcy nieruchomością.

W wydarzeniu swój udział zapowiedzieli eksperci ze znajomością problematyki efektywności i energooszczędności. Wykłady i panel dyskusyjny poprowadzą reprezentanci instytucji i stowarzyszeń branżowych (np. KAPE, PLGBC). Do dyskusji włączą się praktycy tematyki BMS i komercyjnych zastosowań. Przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje o nowinkach technologicznych w zakresie Smart Building, systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców rozwiązań omówią efektywne rozwiązania na przykładach.

Program konferencji dostępny jest na stronie: www.projektbms.pl/agenda. Opisy tematów prelekcji oraz profile prelegentów można znaleźć pod linkiem: www.projektbms.pl/prelekcje.

Uczestnicy do dyspozycji będą mieć część ekspozycyjną, która umożliwi im prezentację sprzętu i indywidualne konsultacje. Całość wydarzenia umili wieczorny bankiet i część integracyjna.

Bezpłatna rejestracja obowiązuje do 31 sierpnia br. W tym celu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.projektbms.pl/rejestracja. Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć pod linkiem: www.projektbms.pl .

Tagi: Lockus
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra