Proton Office

Projekt BMS 2017

Miasto : Ołtarzew koło Warszawy
Miejsce : Hotel Lamberton & Conference
Data : 18.10.2017 - 19.10.2017
Godzina : 09:00 - 15:00
Status : zakończone
Projekt BMS 2017
Projekt BMS 2017 – druga edycja ogólnopolskiego spotkania praktyków zarządzania inteligentnymi budynkami i zintegrowanej automatyki budynkowej.

18-19 października 2017 w Hotelu Lamberton & Conference, Ołtarzew koło Warszawy, odbędzie się druga ogólnopolska konferencja Projekt BMS. Po sukcesie, jaki odniosła pierwsza edycja wydarzenia w 2016 roku, firma Lockus kontynuuje i rozwija inicjatywę Projekt BMS. Miejsce spotkań, na które czekała branża inteligentnych rozwiązań i automatyki budynkowej, Forum pozwalające na konfrontację opinii i poszukiwanie najlepszych rozwiązań, Tego potrzeba branży! – to tylko nieliczne z opinii, którymi podzielili się uczestnicy konferencji Projekt BMS 2016. 

 

Zobacz reportaż filmowy z Projekt BMS >>

 

Tematyka wydarzenia obejmuje najnowsze trendy i kompleksowe rozwiązania służące do integracji, monitorowania, sterowania, kontroli oraz optymalizacji pracy instalacji i urządzeń technicznych w budynkach. Konferencja umożliwia prowadzenie dyskusji o nowościach w branży i perspektywach zastosowań systemów na polskim rynku, w tym sposobach na zwiększenie efektywności budynków.  Wydarzenie Projekt BMS dedykowane jest dla decydentów reprezentujących firmy o profilu integrator, instalator oraz facility i energy management, służby techniczne i zarządców nieruchomością.

 

Zobacz relację foto z Projekt BMS >>

 

W trakcie dwóch dni przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje o nowinkach technologicznych w zakresie systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami. Do dyspozycji uczestników będzie dostępna część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację sprzętu i indywidualne konsultacje. Swoją wiedzą w trakcie wykładów i debaty podzielą się również eksperci branżowi oraz przedstawiciele instytucji branżowych. Wieczorny bankiet i część integracyjna zaowocują w nieformalne kontakty, które przełożą się na efektywną współpracę z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi.

 

Zobacz podsumowanie Projekt BMS 2016 >>

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.projektbms.pl 

 


Kontakt

Lockus Sp. Z o.o.

Edyta Marek, Menedżer Projektu, e-mail: emarek@lockus.pl

 


0.0
Tagi: Lockus
Napisz pierwszy komentarz