Giant

III Europejski Kongres Jakości

Miasto : Katowice
Miejsce : Hotel Monopol
Data : 28.03.2017
Godzina : 09:00 - 15:00
Status : zakończone
III Europejski Kongres Jakości
W czym tkwi tajemnica sukcesu firm, jak zainspirować do dalszego działania, w jaki sposób zarządzać ryzykiem oraz konkurować jakością - to zagadnienia, które będą poruszane podczas III Europejskiego Kongresu Jakości.

W  czym tkwi tajemnica sukcesu firm, jak zainspirować do dalszego działania, w jaki sposób zarządzać ryzykiem oraz konkurować jakością - to zagadnienia, które będą poruszane podczas III Europejskiego Kongresu Jakości. To również doskonała okazja, by spotkać się z najlepszymi menadżerami biznesu i nawiązać nowe kontakty, które otworzą szersze możliwości rozwoju.

 

Organizatorem III Europejskiego Kongresu Jakości jest Fundacja Qualitas, która od przeszło dekady zajmuje się wspieraniem idei jakości oraz dobrych praktyk biznesowych. Wydarzenie jest ukoronowaniem realizowanego przez Fundację największego w Polsce projektu promującego jakość -  Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®. Przyznawany jest on firmom, organizacjom, instytucjom naukowo-badawczym, których produkty, usługi czy rozwiązania charakteryzuje wysoka jakość.


III Europejski Kongres Jakości zintegruje przedstawicieli zarówno środowiska biznesowego jak i naukowego, którzy podzielą się praktyczną wiedzą i doświadczeniem. Główną część wydarzenia stanowić będą panele tematyczne, dyskusje, ciekawe case study oraz wystąpienia gości. Po części merytorycznej Laureaci Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® otrzymają statuetki oraz dyplomy. 


Dla odmiany tym razem spotkamy się w Katowicach – mieście, które doskonale wpisuje się w ideę nowej jakości, doskonalenia i rozwoju.  
III Europejski Kongres Jakości odbędzie się 28 marca br. w Hotelu Monopol w Katowicach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

 

Więcej informacji udziela:

 

Ewelina Jasińska
Specjalista ds. PR

tel.: 32 784 74 04 
e-mail: ewelina.jasinska@publicpr.pl 


0.0
Napisz pierwszy komentarz