Agrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoGTV Lighting logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

IV Europejski Kongres Jakości

Miasto : Łódź
Miejsce : Dawna Wytwórnia Filmów Fabularnych (Hotel DoubleTree by Hilton) ul. Łąkowa 29
Data : 21.03.2018
Godzina : 16:00 - 21:00
IV Europejski Kongres Jakości
„Future of the Quality” – pod takim hasłem 21 marca 2018 r. w Łodzi odbędzie się IV Europejski Kongres Jakości. Jest to cykliczna impreza, która wpisuje się w kalendarz europejskich wydarzeń związanych z jakością. Sukces poprzednich edycji Kongresu pozwala wyznaczać kierunki rozwoju w biznesie.

Europejski Kongres Jakości to spotkanie przedstawicieli świata biznesu i nauki, zarówno z Polski jak i Europy, którzy wymieniają się wiedzą oraz doświadczeniami. Ideą Kongresu jest propagowanie wartości, które są mocno związane z jakością. Jak co roku, główną część wydarzenia stanowić będą panele tematyczne, dyskusje oraz case studies. W ramach bieżącej edycji dodatkowo poruszone zostaną zagadnienia związane z zarządzaniem firmami rodzinnymi, propagowaniem zdrowego stylu życia, oraz innowacyjności. Po części merytorycznej odbędzie się uroczysta Gala, w ramach której Laureaci Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® otrzymają statuetki oraz dyplomy.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli European Organization for Quality, Marszałek Województwa Łódzkiego, Prezydent Miasta Łodzi oraz przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Krajowej Izby Gospodarczej. Partnerami Kongresu są DEKRA, Klub Polskie Forum ISO oraz Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych, która od początku swojego istnienia za cel stawia sobie wspieranie i promowanie idei jakości oraz dobrych praktyk w biznesie. Z inicjatywy Fundacji organizowanych jest kilka ogólnopolskich i międzynarodowych projektów.

www.europeanquality.eu/kongres

 

 

 

 

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra