Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Spotkanie pod hasłem „jakość w praktyce”

Materiały prasowe – III Europejski Kongres Jakości / Impact Photo
Blisko 200 uczestników i 16 prelegentów – tak w liczbach przedstawia się III Europejski Kongres Jakości. Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania była „Jakość w praktyce”. Przedstawiamy relację z tego wydarzenia!

III Europejski Kongres Jakości odbył się 28 marca w Hotelu Monopol w Katowicach. Jest to wydarzenie, które po raz kolejny zintegrowało przedstawicieli świata biznesu i nauki. Podczas spotkania dyskutowano o kulturze i doskonaleniu jakości w organizacji, w zarządzaniu oraz w życiu. Kongres był również doskonałą okazją, by spotkać się z najlepszymi menedżerami biznesu reprezentującymi najwyższe standardy zarządzania. 


Wydarzenie po raz pierwszy zagościło w stolicy Górnego Śląska. Organizatorem kongresu była Fundacja Qualitas, która już od 12 lat zajmuje się promocją jakości i dobrych praktyk biznesowych. Spotykamy się po raz kolejny, ponieważ chcieliśmy Państwa zainspirować do dalszego działania i do zmiany zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza przełoży się na konkretne realizacje w Państwa firmach, a tym samym usprawni wiele procesów i podniesie jakość zarządzania - mówił Marcin Kałużny, organizator i pomysłodawca. 


Wystąpienie inauguracyjne wygłosił Kamil Durczok, redaktor naczelny portalu Silesion.pl. Mówił on o budowaniu własnego brandu i o tym jak skutecznie zadbać o jakość życiowego kapitału. Główną część wydarzenia stanowiły panele tematyczne, wystąpienia i dyskusje, których wspólnym mianownikiem była „Jakość w praktyce”. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. przedstawiciele Grupy ATLAS i IBM Polska, którzy mówili o social business oraz rosnącym znaczeniu social media w komunikacji i zarządzaniu wiedzą. Podczas kongresu nie zabrakło także zagadnień związanych z proekologicznym działaniem. O różnych sposobach pojmowania ekologii dyskutowali przedstawiciele Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego LEK-AM, Rekopolu Organizacji Odzysku Opakowań, Sądeckich Wodociągów oraz Cartrack Polska. Na scenie pojawili się również przedstawiciele organizacji DEKRA, KAIZEN Institute, Quality Austria, Quality Austria-Polska i European Organization for Quality. Swój panel poprowadzili także najlepsi trenerzy biznesu Magdalena Robak i Jacek Masłowski, którzy mówili m.in. o tym jak zadbać o jakość swojego życia. Merytoryczną część wydarzenia zakończyło wystąpienie Roberta Olsztyna Prezesa Grupy Zipp, który zaprezentował najnowszą kolekcję rowerów i motocykli. 

 

  • 1
  • 2

0.0
Napisz pierwszy komentarz