PGE Narodowy

Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2016

Miasto : Michałowice k. Warszawy
Miejsce : Venecia Palace
Data : 08.06.2017
Godzina : 15:00 - 21:00
Status : zakończone
Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2016
Gala Wręczenia Nagród stanowi zwieńczenie projektu Budowlana Marka Roku.Zdobywcy głównych nagród otrzymują tytuły Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku oraz statuetki i dyplomy, które poświadczają osiągnięty przez wyróżnioną firmę sukces rynkowy.

Uczestnikami spotkania są przedstawiciele firm branży budowlanej, laureaci Rankingu, dziennikarze oraz wszyscy zainteresowani aktualną pozycją firm branży budowlanej na rynku.

Gala Wręczenia Nagród Gala to zwięcznie projektu Budowlana Marka Roku. Podczas uroczystej Gali ogłoszone zosraną wyniki rankingu. Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce projekt badawczy o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. Więcej o projekcie: Budowlana Marka Roku 2017

Wskazane przez fachowców marki uhonorowane zostają tytułami Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku oraz Wyróżnieniami w poszczególnych kategoriach. Marki, które od lat utrzymują wysoką pozycję na rynku i cieszą się wieloletnim uznaniem fachowców zostają uhonorowane tytułami Złotych, Srebrnych i Brązowych Championów Roku. Oprócz zwycięzców w poszczególnych segmentach produktowych wyłaniani są laureaci Budowlanej Marki Roku w klasyfikacji ogólnej – to marki cieszące się uznaniem wszystkich fachowców i wskazywane przez nich najczęściej.  

Informacje dotyczące rankingu i gali dostępne są na stronie wydarzenia: http://www.rankingmarekbudowlanych.pl

 


Kontakt w sprawie Rankingu:
Beata Tomczak, Główny Analityk Rynku
tel. +48 (24) 355 77 80, kom. 603 765 304, e-mail: b.tomczak@asm-poland.com.pl 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz