PGE Narodowy

Konferencja | GARAŻE I PARKINGI PODZIEMNE Katowice 2017

Miasto : Katowice
Miejsce : Hotelu Altus Prestige Katowice****
Data : 21.06.2017
Godzina : 09:00 - 14:00
Status : zakończone
Konferencja | GARAŻE I PARKINGI PODZIEMNE Katowice 2017
Zapraszamy na konferencję poświęconą konstrukcjom garaży i wentylacji pożarowa w aspekcie nowelizacji warunków technicznych.

Pod koniec czerwca w katowickim Hotelu Altus Prestige Katowice**** odbędzie się kolejna konferencja zorganizowana przez DND Project - PARKINGI PODZIEMNE 2017 poświęcona projektowaniu i realizacji budynków wielokondygnacyjnych z częścią biurowo-handlową i garażem podziemnym w aspekcie nowelizacji warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Podczas konferencji po raz pierwszy w Polsce zostaną omówione i zaprezentowane wyniki badań prowadzonych przez Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej w zakresie współpracy systemów gaśniczych mgłowych z wentylacją strumieniową. Wykład w imieniu Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej prowadzi dr inż. Dorota Brzezińska. W referacie "Współpraca systemów gaśniczych mgłowych z wentylacją strumieniową. Projektowanie wentylacji pożarowej w garażach w aspekcie planowanych zmian przepisów" przedstawione zostaną m.in. wyniki pierwszych w Polsce badań pokazujących zachowanie się mgły wodnej w garażu w czasie pracującej wentylacji oddymiającej strumieniowej.

Omówiony zostanie także projekt nowelizacji warunków technicznych w aspekcie planowanych zmian wymagań dla zabezpieczenia przeciwpożarowego garaży. Rozpoczęcie wykładu z w/w zakresu o godz. 13.00, wykład poprzedzi problematyka projektowa gaszenia mgłą garaży o godz. 10.30. Wydarzenie odbywa się pod Merytorycznym Patronatem Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej. Program konferencji został przygotowany przez zespół ekspertów merytorycznych oraz producentów rozwiązań parkingowych, konstrukcyjnych i instalacyjnych dedykowanych dla budynków wielokondygnacyjnych. Patronat Technologiczny nad wydarzeniem sprawuje CEMIX oraz PDG MASKI. Panelom technicznym oprócz wystawy towarzyszyć będą testy rozwiązań w praktyce.

 

  • 1
  • 2

0.0
Tagi: DND PROJECT
Napisz pierwszy komentarz