FYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-BUD logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Konferencja | PARKINGI I GARAŻE KRAKÓW 2017

Miasto : Kraków
Miejsce : Hotel Galaxy****, Gęsia 22a
Data : 27.09.2017
Godzina : 08:00 - 15:00
Status : zakończone
Konferencja | PARKINGI I GARAŻE KRAKÓW 2017
Konferencja PARKINGI I GARAŻE KRAKÓW 2017. Czy za 10 lat będziemy mieli jeszcze gdzie parkować w miastach?

O projektowaniu, budowie, bezpieczeństwie i zarządzaniu parkingami pod koniec września w krakowskim Hotelu Galaxy**** przy ul. Gęsiej 22a (27/09/2017) dyskutować będą zarządcy parkingów centr biurowych, galerii handlowych, rynku hotelowego oraz szpitali, a także projektanci, architekci, deweloperzy i przedstawiciele administracji samorządowej podczas konferencji PARKINGI | KRAKÓW 2017, która odbędzie się przy współpracy i pod Patronatem Magazynu Europarking Polska.

Podczas konferencji odpowiemy na pytanie czy za 10 lat będziemy mieli jeszcze gdzie parkować w miastach? Czy parkingi mogą być atrakcyjne architektonicznie? I jak sprytnie wykorzystać przestrzeń miast projektując parkingi wielopoziomowe przy jednoczesnym zapewnieniu wygodnego użytkowania. W oparciu o prowadzone badania powiemy jakie garaże wymagają oddymiania wg polskich przepisów; na przykładzie opis garażu, który wymaga oddymiania; kiedy oddymianie nie jest wymagane i jakie są tego konsekwencje dla projektanta i inwestora? Jakie standardy i wytyczne należy spełnić do projektowania oddymiania garaży w Polsce (wytyczne m.in. Instytutu Techniki Budowlanej). Omówimy programowanie, organizację i zarządzanie programem parkingowym oraz konsekwencje dla wentylacji oddymiającej garażu z miejscami parkingowymi wielopoziomowymi na platformach. Pokażemy jak zintegrować system parkingowy z systemami kontroli dostępu oraz innymi systemami nowoczesnych budynków

Swoją wiedzą podzielą się eksperci oraz producenci materiałów i technologii dedykowanych nowoczesnym obiektom z przestrzenią parkingową m.in z sektora konstrukcji parkingów m.in. Astron Buildings który zaprezentuje wielopoziomowe parkingi jako efektywne wykorzystanie przestrzeni, i wygodę w użytkowaniu, PDG MA-SKI Auto Parksystemy, zarządzania i sterowania parkingami: POLCHIP, MODULO PARKING, eVend, HUB Parking Technology/FAAC Group Business, nawierzchni i uszczelnień: Eurostep Poland, Webac, SVT Polska, detekcji i oddymiania m.in.: Supo-Cerber, GAZEX, HEKATO ELECTRONICS, Pro-service, programowania: Tmsys.

Dla kogo?

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarządców parkingów centr biurowych, galerii handlowych, rynku hotelowego, obiektów użyteczności w tym szpitali, a także projektantów, konstruktorów architektów, deweloperów i przedstawicieli administracji samorządowej. Przedstawicieli firm i ekipy montażowe, utrzymania, serwisowania i zarządzania budynkami wysokimi, wielokondygnacyjnymi i wielkopowierzchniowymi a także wszystkich uczestników procesu budowlanego którzy z racji wykonywanego zawodu spotykają się z problematyką projektowania, funkcjonowania i zarządzania obiektami z wydzieloną częścią biurowo-handlową i garażem podziemnym.

 

  • 1
  • 2

0.0
Tagi: DND PROJECT
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra