Giant

Interbiuro zaprasza na pokaz filmu

Miasto : Warszawa
Miejsce : Kino Muranów (ul. Gen. Andersa 5)
Data : 14.09.2017
Godzina : 20:00 - 23:00
Status : zakończone
Interbiuro zaprasza na pokaz filmu
Firma Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu "„The Square”.
 

„The Square” to wyreżyserowana przez Rubena Östlunda czarna komedia. Jest to czwarta pełnometrażowa fabuła w dorobku reżysera, nagrodzona już Złotą Palmą na festiwalu w Cannes 2017 oraz reprezentująca Szwecję w wyścigu do Oscarów 2018.

Christian (Claes Bang) na co dzień jest dyrektorem prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej. Cieszy się on wysoką pozycją społeczną, przykładnie opiekuje się córkami i wspomaga potrzebujących. Niedawno też rozwiódł się i często wdaje się w niezobowiązujące romanse. Christian wiąże ogromne nadzieje z pokazem instalacji „The Square”, jednak podczas przygotowań do jej premiery utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunek okaże się być dla niego nie lada wyzwaniem.

Co łączy przystojnego kuratora muzeum w Sztokholmie, zafascynowaną nim amerykańską dziennikarkę, małego chłopca, którego niesłusznie posądzono o kradzież, oraz udającego małpę artystę? Po odpowiedź zapraszamy 14 września do kina Muranów! Film „The Square” będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: ESPES i Witkowski.

 

Kadr z filmu „The Square” 

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz