PGE Narodowy

TOP WOMEN IN REAL ESTATE

Miasto : Cała Polska
Miejsce :
Data : 23.03.2018
Godzina : 11:50 - 00:00
Status : zakończone
TOP WOMEN IN REAL ESTATE
5.02 do 23.03.2018 – rejestracja zgłoszeń do konkursu 11.05.2018 – GALA FINAŁOWA

Nieruchomości to jedna z najszybciej rozwijających się dziś branży w Polsce. Jest w niej coraz więcej kobiet, szczególnie na stanowiskach kierowniczych. Wchodzą do sektora historycznie zdominowanego przez mężczyzn, bo oferują kompetencje odpowiadające dzisiejszym wymaganiom rynku – są elastyczne, ambitne, decyzyjne, a przy tym zyskują przewagę dzięki większej chęci dzielenia się wiedzą i wzajemnej pomocy.

Stąd narodził się pomysł wyróżnienia i wypromowania pań, które osiągają największe sukcesy biznesowe, a ich działania inspirują innych do przełamywania barier. Konkurs Top Women in Real Estate to wspólna inicjatywa liderów rynku nieruchomości i kluczowych organizacji branżowych takich jak Ladies First czy WIREP. Ma on za zadanie ocenić rolę
i kompetencje kobiet w sektorze i nagrodzić najlepsze za osiągnięcia.

Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji nastąpi na uroczystej Gali w maju 2018 r. Przedsiębiorcze panie będą oceniane w dziewięciu kategoriach głównych - Top Women in Real Estate:

  • Business management
  • Innovation
  • Business support
  • Commercial sales
  • Residential sales
  • Acivities for green building
  • Architecture and design
     

Na uwagę zasługują też kategorie specjalne, promujące dobre praktyki: Pro Women Company in the Year, Top Female Journalist in Real Estate i Personality of the Year – nagroda specjalna, nadawana decyzją internautów. Wydarzeniem towarzyszącym rozdaniu nagród będzie konferencja połączona z biznes mikserem. Hasłem przewodnim konferencji jest samorozwój, a do współpracy zaprosiliśmy m.in. Instytut Gallupa.

W wielu sektorach rola kobiet zmieniła się w ostatnich latach. Nierzadko panie musiały torować sobie drogę nie tylko kompetencjami, ale i siłą charakteru. Poprzez inicjatywy takie jak ta, chcemy to zmieniać. Pokazywać kobiecy wymiar zarządzania i skalę osiągnięć biznesowych, które przyspieszają rozwój całego rynku – mówi Krystyna Swojak pomysłoawczyni i organizatorka konkursu Top Woman in Real Estate oraz Dyrektor Marketingu targów nieruchomości i inwestycyji Real Connect.

Udział w plebiscycie można zgłaszać do 23 marca - osobiście, poprzez dział swojej firmy lub organizację działającą w branży. Następnie, w połowie marca, zostanie ogłoszona krótka lista nominowanch, opublikowana na stronie konkursu. Od tego momentu zbierane będą głosy internautów. Szczególnie zachęcamy panie do zgłoszeń samodzielnych. Formularz można już wypełnić na stronie topwoman.pl.

Za wybór zwycięzców odpowiada kapituła, pełniąca rolę Jury wydarzenia. W jej skład wchodzą przedstawiciele zarządów największych firm branży nieruchomości, zarówno polskich jak i zagranicznych. W Jury zasiadać będą zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Więcej na topwoman.pl

 


1.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 2
HR Directoe :
W pelni zgazdam sie. Kobiety tworza kolejne kluby tylko dla kobiet. Juz 90% pracownikow HR i firm headhunterskich to kobiety. Majac wybor kandydata i kandydatke o tych samych kwalifikacjach - wybieraja kobiety. Branz retail jeat calkowicie zdominowna przez kobiety, a teraz powoli dzialy industrial i office.
13 lutego 2018 20:02
Stop Dyskryminacji Mezczyzn :
Mamy do czynienia z kolejna inicjatywa ktora dyskryminuje na podstawie plci, w oparciu o szkodliwe steteotypy. Kultura parytetow i dzialania wymierzone na marginalizacje mezczyzn kwitna poprzez inickatywy ktore maja aktywowac wspolprace tylko i wylacznie pomiedzy kobietami. Czas z skonczyc z tym.
13 lutego 2018 19:58