City Space logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoTétris Poland logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

4RE – Refurbishment, Rebranding, Relaunch, Recommercialisation

|
Miasto : Warszawa
Miejsce :
Data : 24.04.2018
Godzina : 08:30 - 17:00
4RE – Refurbishment, Rebranding, Relaunch, Recommercialisation
Modernizacja i rewitalizacja budynków jest nieocenionym elementem współczesnej przestrzeni architektonicznej. Czy powoływanie obiektów do drugiego życia jest tylko modą czy może koniecznością? Jak zmiana charakteru budynku wpływa na jego postrzeganie i czy da się wyprzeć jego poprzednią funkcję?

W Polsce coraz więcej mówi się o wykorzystywaniu starych budynków i nadawaniu im nie tylko nowej funkcjonalności, ale i nowego charakteru. Podczas Forum 4RE – Refurbishment, Rebranding, Relaunch, Recommercialisation, organizowanym przez powermeetings.eu, które odbędzie się 24 kwietnia 2018 r. w Warszawie, rozmawiać będziemy o wszystkich aspektach ,,drugiego życia budynku’’.

Zarys tematyczny konferencji, przedstawia się następująco:

  • panel I: Drugie życie budynku – moda czy konieczność?

  • panel II: Funkcja i funkcjonalność istniejących budynków – zmienić czy zostawić?

  • panel III: Zmiany, zmiany, zmiany – zakres, opłacalność i zwrot z inwestycji?

  • panel IV: Case studies

Wśród zaproszonych prelegentów i gości, widnieją nazwiska reprezentantów największych firm deweloperskich oraz inwestorskich, co czyni konferencję prestiżowym wydarzeniem. Do udziału zapraszamy m.in. właścicieli nieruchomości, zarządców, dostawców produktów i usług dla nieruchomości, oraz wszystkie osoby zainteresowane przedstawioną tematyką i spotkaniem z profesjonalistami z branży.

Spodziewamy się bardzo interesującej dyskusji i jesteśmy przekonani, że spotkanie istotnie przyczyni się do poszerzenia wiedzy uczestników i wymiany interesujących wniosków.

Zapraszamy do udziału oraz promocji Państwa firmy podczas Forum.

Więcej informacji na stronie www wydarzenia: https://powermeetings.eu/konferencja/4re-czyli-drugie-zycie-budynku/

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra