UNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKontor logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Interbiuro zaprasza na pokaz filmu "Happy End"

Miasto : Warszawa
Miejsce : Kino Muranów
Data : 08.02.2018
Godzina : 20:00 - 22:00
Status : zakończone
Interbiuro zaprasza na pokaz filmu "Happy End"
Firma Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Happy End”. Najnowszy film Michaela Hanekego będzie można obejrzeć już 8 lutego w kinie Muranów.

„Happy End” to jeden z najbardziej intrygujących filmów w dorobku Hanekego. Przedstawia on kilka dni z życia bogatej rodziny. Jest to czas, w którym na jaw wychodzą sekrety skrywane od dawna przez bohaterów. Czy te kilka dni zakończy się happy endem? Okazją, by się tego dowiedzieć będzie przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się 8 lutego br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00. Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

Tradycyjnie już reżyser splata fabułę z warstwą symboliczną dzięki wspaniałej formie. Całość, rozegraną na styku czarnej komedii i thrillera, ogląda się z zimnym potem na plecach – napisał o filmie Filmweb.pl. 

Film „Happy End” będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: Espes - Biurowe ścianki działowe, Witkowski - Ściany Przeciwpożarowe, Europtima i Forbo Flooring System. Film zapowie krytyk filmowy i publicysta Tomasz Raczek.

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra