PGE Narodowy

Interbiuro zaprasza na pokaz filmu "Happy End"

Miasto : Warszawa
Miejsce : Kino Muranów
Data : 08.02.2018
Godzina : 20:00 - 22:00
Status : zakończone
Interbiuro zaprasza na pokaz filmu "Happy End"
Firma Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Happy End”. Najnowszy film Michaela Hanekego będzie można obejrzeć już 8 lutego w kinie Muranów.

„Happy End” to jeden z najbardziej intrygujących filmów w dorobku Hanekego. Przedstawia on kilka dni z życia bogatej rodziny. Jest to czas, w którym na jaw wychodzą sekrety skrywane od dawna przez bohaterów. Czy te kilka dni zakończy się happy endem? Okazją, by się tego dowiedzieć będzie przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się 8 lutego br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00. Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

Tradycyjnie już reżyser splata fabułę z warstwą symboliczną dzięki wspaniałej formie. Całość, rozegraną na styku czarnej komedii i thrillera, ogląda się z zimnym potem na plecach – napisał o filmie Filmweb.pl. 

Film „Happy End” będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: Espes - Biurowe ścianki działowe, Witkowski - Ściany Przeciwpożarowe, Europtima i Forbo Flooring System. Film zapowie krytyk filmowy i publicysta Tomasz Raczek.

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz