PGE Narodowy

8. PLGBC Green Building Symposium

Miasto : Warszawa
Miejsce : Centrum Praskie KONESER
Data : 04.10.2018
Godzina : 08:00 - 16:00
Status : zakończone
8. PLGBC Green Building Symposium
Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC organizuje 8. edycję PLGBC Green Building Symposium. To trendy i inspiracje, ponad 20 prelegentów z kraju i z zagranicy, uznane organizacje i firmy, 400 uczestników!

Tegoroczny program Symposium przewiduje zagadnienia odpowiadające 4 megatrendom zw. z green building. Przekrojowa tematyka, światowi eksperci i najnowsza wiedza na rynku budownictwa ekologicznego to zapowiedź wydarzenia.

Gościem Specjalnym będzie Michal Kristof, z czeskiej pracowni architektonicznej CHYBIK+KRISTOF Architects and Urban Designers. W 2016 roku Michal znalazł się na przygotowanej przez Forbes liście “30 przed 30”, prezentującej najbłyskotliwszych młodych przedsiębiorców, przełomowe talenty i innowacyjne pomysły.

W programie zaplanowano sesję poświęconą CERTYFIKACJI BUDYNKÓW W PRAKTYCE. Podjęta zostanie tematyka monitorowania zrównoważenia budynku i znaczenia certyfikatu dla użytkowników. Zaprezentowane zostaną najnowsze narzędzia, które może wykorzystywać właściciel i zarządca budynku.

Kolejny blok tematyczny to ZDROWIE I KOMFORT, czyli najnowsze trendy i wyróżniające się praktyki w zakresie projektowania oraz aranżacji przestrzeni biurowej. Przedstawione zostaną przykłady dla tworzenia przyjaznych i naturalnych przestrzeni.

Będzie także mowa o GREEN INNOVATIONS - trendach i najbardziej innowacyjnych, przełomowych rozwiązaniach budownictwa ekologicznego. Wśród zagadnień pojawią się spektakularne i zrównoważone technologie, które wpływają na rynek budownictwa i nieruchomości.

Symposium to również sesja tematyczna ZRÓWNOWAŻONE SPOŁECZNOŚCI, związana z rolą zrównoważonego budownictwa i potrzeb społecznych, przenikaniem trendów i budowania strategii zaangażowania.

Wydarzeniu towarzyszy Gala PLGBC Green Building Awards 2018, czyli wyróżnienie najlepszych zielonych budynków, wnętrz i produktów w Polsce.

Symposium jest doskonałą platformą współpracy, wymiany innowacyjnych pomysłów i praktycznych rozwiązań. Corocznie przyciąga uczestników związanych z branżą budownictwa i nieruchomości z kraju i z zagranicy. Organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC, które od 10 lat wspiera sektor budownictwa w Polsce poprzez rozwijanie procesu projektowania, budowania i użytkowania budynków w oparciu o elementy zrównoważonego rozwoju.

Tegoroczną edycję Symposium wspierają liczni uznani Patroni i Partnerzy.

Wydarzenie ma charakter międzynarodowy. Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne PL/ENG.

8. PLGBC Green Building Symposum odbędzie się 4 października br. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

 

Więcej informacji i rejestracja:

www.konferencja.plgbc.org.pl/rejestracja

 


0.0
Tagi: PLGBC
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Makler :
Uważam, że Koneser jest bardzo dobrym miejscem na takie wydarzenie gdyż jego nowoczesna forma super odświeżyła okolice Ząbkowskiej i dała drugie życie samemu kwartałowi. Jednocześnie nie sprawiła że budynek przestał przypominać fabrykę z przed kilkudziesięciu lat. Mam nadzieję, że nie tylko odwiedzający wystawcy docenią przemianę Pragi ale również inni goście kwartału.
26 sierpnia 2018 20:37