PGE Narodowy

II Międzynarodowy Kongres E-mobility Ecosystem

|
Miasto : Warszawa
Miejsce :
Data : 25.10.2018 - 26.10.2018
Godzina : 09:00 - 14:30
Status : zakończone
II Międzynarodowy Kongres E-mobility Ecosystem
Wymogi dotyczące poprawy jakości powietrza oraz ciągle rosnąca liczba pojazdów elektrycznych w Polsce i Europie świadczą o tym, że jesteśmy na początku rozwoju elektromobliności w Polsce, a biorąc pod uwagę niedawne zmiany prawne, sektor ten będzie rozwijać się szybko.

Wychodząc naprzeciw tym trendom, GreenWay oraz powermeetings.eu zapraszają do udziału w 2. Międzynarodowym Kongresie E-mobility – Ecosystem, który odbędzie się w dniach 25 oraz 26 października 2018 roku w Warszawie.

Z doświadczenia wiemy, iż bardzo wartościowym jest zaakcentowanie swojej obecności właśnie w fazie początkowej rozwoju nowej gałęzi biznesowej. Jeśli zastanawiają się Państwo, co ten trend oznacza dla Państwa firmy, a także jak możecie z niego skorzystać, to nie możecie ominąć tej konferencji.

Kongres poświęcony będzie technologii przyszłości, jaką zdecydowanie jest elektromobilność. Polscy i zagraniczni eksperci przyjadą do Warszawy, aby omówić najważniejsze zmiany zachodzące na rynku, przeanalizować nowe trendy i modele biznesowe oraz dowiedzieć się, jak z nich skorzystać.

Wśród zaproszonych prelegentów i gości są nazwiska przedstawicieli największych firm motoryzacyjnych, nieruchomościowych, energetycznych oraz dostawców systemów, urządzeń i technologii, co sprawia, że czyni konferencję wiodącym wydarzeniem międzysektorowym. Nie ma lepszego miejsca, aby dowiedzieć się o skali tego trendu i o tym, co może oznaczać dla Państwa.

Do udziału zapraszamy m.in. przedstawicieli ministerstw i urzędów, koncernów motoryzacyjnych, koncernów paliwowych, inwestorów rynku nieruchomości, dostawców urządzeń i rozwiązań z zakresu elektromobilności oraz wszystkich zainteresowanych przedstawioną tematyką i spotkaniem z profesjonalistami z branży.

Wszystkich zainteresowanych tematyką i spotkaniem profesjonalistów z branży zapraszamy na stronę: https://powermeetings.eu/konferencja-emobility-ecosystem/

 

Aaron Fishbone
Communication Director
GreenWay Infrastructure s.ro

Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz