FYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Pokaz filmu Porwanie Europy

Z branży

28 sierpnia w Warszawie odbędzie się specjalny pokaz filmu Porwanie Europy, skierowany do specjalistów ds. marketingu i rozwoju biznesu.

W ramach spotkań branżowych organizowanych przez Construction Marketing Group odbędzie się pokaz filmu Porwanie Europy w reżyserii Jadwigi Kocur. Wydarzenie skierowane jest do specjalistów ds. marketingu i rozwoju biznesu. Pokaz filmu odbędzie się w budynku Business Garden przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie (parking podziemny dostępny dla gości). Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 17.30.

Film, trwający niespełna 40 minut, przedstawia fascynujące życie, ludzi i architekturę Warszawy 20-lecia międzywojennego. Dokument nakręcony jest w sposób nowatorski, interesująco przedstawiając architekturę i jej historyczny kontekst. Mówi również o procesie kształtowania się nowego stylu życia i nowego człowieka. Poniżej znajduje się trailer filmu:


Po pokazie organizatorzy zapraszają uczestników na poczęstunek. W ramach spotkania planowane jest również przeprowadzenie akcji charytatywnej na rzecz 7-miesięcznej Olgi Kostki, chorującej na nowotwór oka.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra