Agrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoPodium Investment logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Do kina z Interbiurem

Opowieść o czterech pięknych córkach konserwatywnego ojca i ich nażeczonych - mężczyznach z różnych części świata
Już w najbliższą środę 19 listopada kolejne filmowe spotkanie inwestorów, deweloperów i architektów.

Pracownia architektoniczna Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film zapraszają do warszawskiego kina Muranów na spotkanie, w czasie którego będzie można obejrzeć przedpremierowy pokaz filmu Za jakie grzechy, dobry Boże?

 

Dzieło wyreżyserowane przez Philippe'a de Chauveron'a jest jednym z największych francuskich przebojów tego roku – nad samą Sekwaną obejrzało go już 12 milionów widzów! A co przyciągnęło do kina? Opowieść o czterech pięknych córkach na wydaniu i jednym marzeniu ich poukładanych, konserwatywnych ojców – żeby dobrze wyszły za mąż. Tymczasem, wśród czterech zakochanych wybranków znajdują się mężczyźni z zupełnie innych kultur – Żyd, Arab i czarnoskóry mężczyzna z Afryki Środkowej. Każdy z nich ma własne obyczaje, wierzenia i religię – czy można je pogodzić z wymaganiami i oczekiwaniami francuskich ojców? Czy historia skończy się na ślubnym kobiercu? Jedno jest pewne - ta komedia rozbraja śmiechem!

 

Świetny film pełen wdzięku, bon motów i kulturowych scen. Bawiąc, prowokuje do myślenia i zachęca do dyskusji – potwierdzają recenzenci „Le Figaro”.

 

 

Reżyser: Philippe de Chauveron

Występują: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan, Medi Sadoun, Frédéric Chau, Noom Diawara, Frédérique Bel, Julia Piaton, Emilie Caen, Elodie Fontan

Data premiery: 14 listopada 2014

Czas trwania: 97 min.

 

Spotkania organizowane przez Interbiuro są dobrą okazją, by nie tylko zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami światowego kina, ale też nawiązać nowe kontakty biznesowe!


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra