PGE Narodowy

Wesołych Świąt!

Świąteczne życzenia dla Czytelników portalu e-biurowce.pl oraz wszystkich osób z branży nieruchomości komercyjnych składa zespół redakcyjny oraz nasi partnerzy!

Wszystkim Klientom, Czytelnikom oraz Redakcji portalu e-biurowce.pl zespół STARTERA
składa najserdeczniejsze życzenia!


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć całej branży nieruchomości w Polsce, aby tych kilka świątecznych dni było dla na czasem spokoju i wytchnienia, spędzonym w gronie najbliższych. Życzę Wam również wystrzałowej zabawy sylwestrowej, a w Nowym Roku wielu powodów do radości, kolejnych sukcesów oraz spełnienia wszystkich planów zawodowych. Mam nadzieję, że 2015 będzie dla nas wszystkich rokiem wielkich wyzwań i przełomów! Najlepsze życzenia dla Was i Waszych bliskich.

Stanislav Frnka, Prezes Zarządu HB Reavis Poland

 

 


Czytelnikom portalu E-biurowce składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt. Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa czas odpoczynku i regeneracji. W Nowym Roku życzymy wielu sukcesów, a w życiu zawodowym ambitnych celów i nowych wyzwań!

Zuzanna Mikołajczyk,
Dyrektor Marki i Członek Zarządu Mikomax Smart Office


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku wszystkim Czytelnikom portalu E-biurowce.pl, a także naszym Klientom, Partnerom Biznesowym i Współpracownikom, składam najserdeczniejsze życzenia - dużo zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Radosław Walas,
Członek Zarządu Developres   

 


Wszystkim naszym współpracownikom i partnerom biznesowym składamy najserdeczniejsze życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym 2015 roku.

Zespół Capital Park


W imieniu zarządu, pracowników i osób związanych z firmą Wisher Enterprise
składam Państwu najserdeczniejsze życzenia radosnych i pięknych świąt Bożego Narodzenia
oraz spełnienia wszelkich marzeń – zarówno prywatnych, jak i zawodowych.
Niech Nowy 2015 Rok będzie dla nas wszystkich udanym czasem, wypełnionym sukcesami, owocnymi kontaktami biznesowymi oraz satysfakcją z realizowanych projektów!

Aleksandra Sikora,
Project Manager Silver Tower Center


Przepis na udane święta jest bardzo prosty. Zmieszaj ze sobą trochę ciepła i dobrych intencji. Dodaj po równo wyrozumiałości i życzliwości. Zatrzymaj się na chwilę, złap oddech. I najważniejsze - podziel się radością z ludźmi wokół Ciebie. Wesołych Świąt oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzy czytelnikom e-biurowce cały zespół Colliers International!

Monika Rajska-Wolińska, Partner Zarządzający,
Colliers International


Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
składamy Państwu serdecznie życzenia
wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery,
ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.
Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia,
poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia
towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok.

Maciej Grabski,
Prezes Olivia Business Centre


Hoping for a good and valued business and support for 2015, our sales account Mrs. Giada  Battistello and Arch. Stefano Miazzo are at your disposal for any request and information you  may need. Do not  hesitate to contact our offices and check in our web site for our products. Best  wishes for a Merry  Christmas and a happy New Year from our staff! 

Newfloor SRL 

 


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku
życzymy wszystkim naszym Klientom i Partnerom
szczęścia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym
i sukcesów w pracy zawodowej.

Magdalena Kowalewska,
Head of Asset Management Office & Logistics Poland,

IMMOFINANZ Group

 


Za nami bardzo udany rok dla całego rynku nieruchomości, przed nami z kolei czas planowania i wyznaczania celów na kolejny. Zanim jednak wrócimy do wyzwań zawodowej codzienności – pragnę życzyć Państwu na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia wielu miłych, radosnych i pełnych odpoczynku chwil w gronie najbliższych, a w Nowym Roku – pomyślności w realizacji wszelkich planów.

Jarosław Jankowski,
Prezes Zarządu Waryński SA Grupa Holdingowa


Pół miarki ciekawości, Kwartę pogody ducha, Dzisięć centrymentrów uśmiechu,
Kilogram życzliwości, Miłości ze dwie garści, Cały zapas wiary,
Nadziei - ile się zmieści, Haustu spokoju,
Pomieszaj to w sobie, Podziel się z bliskimi,
Może starczy i dla obcych
Świętuj Boże Narodzenie

Pięknych Świąt
życzy
Interbiuro  


Pragnę życzyć wszystkim osobom związanym z rynkiem nieruchomości spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, odpoczynku od codziennych wyzwań i obowiązków, a w nadchodzącym 2015 r. wszelkiej pomyślności i wytrwałości w realizacji planów i założeń biznesowych.

Anna Wolańska-Witczak,
Prezes Zarządu Centrum Bankowo-Finansowego
„Nowy Świat” SA

 


W imieniu firmy Adgar życzę naszym najemcom i współpracownikom wspaniałych świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku nie tylko wiele sukcesów biznesowych, ale również lepszej równowagi między pracą a życiem prywatnym, dużo zdrowia oraz mnóstwo aktywności fizycznej!

Eyal Litwin, Dyrektor Generalny Adgar w Polsce

 


W uznaniu naszej owocnej współpracy, wszystkim partnerom spółki Echo Investment
składam najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt,
a w Nowym Roku samych sukcesów, energii i zapału do przyszłych działań.

Rafał Mazurczak, Dyrektor Działu Projektów Biurowych
Echo Investment

 

 

 


W imieniu Grupy Liebrecht & wooD, życzę Państwu, aby świąteczny czas spędzany w gronie najbliższych, był inspirującym wstępem w 2015 rok. Przed firmami działającymi na polskim rynku nieruchomości nadal stoi wiele wyzwań. Życzymy – zarówno sobie, jak i całej branży – wytrwałości w realizacji założonych celów. Oby ambitne projekty nadal zmieniały oblicze polskich miast, ruch na placach budów nie malał, a sukcesy w komercjalizacji były nieodłącznym elementem Państwa pracy.

Marc Lebbe, Dyrektor Zarządzający, Grupa Liebrecht & wooD


Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, w imieniu RICS życzę Państwu zdrowych i pogodnych Świąt, dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz nabrania sił do realizacji noworocznych planów.  

Joanna Sójka, Country Manager RICS w Polsce

 

 


W imieniu firmy doradczej JLL chciałabym złożyć wszystkim Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Miłych, wyjątkowych chwil, spędzonych w gronie najbliższych osób, refleksji i oddechu z daleka od obowiązków, zadań, terminów i tego zgiełku, który towarzyszy nam na co dzień. W Nowym Roku życzę zaś samych sukcesów zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Anna Bartoszewicz Wnuk, Dyrektor Działu Badań Rynku i PR, JLL

 


Deweloperom życzymy najemców, najemcom życzymy dobrych nieruchomości i właściwej oferty, inwestorom trafnych inwestycji,  bankom życzymy udanych projektów, doradcom zdrowej konkurencji, a rynkowi równowagi. Wszystkim czytelnikom E-biurowce życzymy realizacji planów i wielu sukcesów w Nowym Roku!

Colin Waddell, Dyrektor Zarządzający CBRE


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz