Torus logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Z Emmersona wydzielił się Commerson

Działająca na rynku nieruchomości Grupa Emmerson stworzyła nową markę – Commerson, dedykowaną obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych.

Nowo utworzony Commerson oferuje doradztwo i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami komercyjnymi. Wśród świadczonych przez spółkę usług znajduje się m.in. poszukiwanie lokalizacji, proces wynajmu, sprzedaży, negocjacji i adaptacji przestrzeni.

 

Podmiot korzystać będzie z doświadczenia Grupy Emmerson, która na rynku nieruchomości funkcjonuje od 1994 roku. Na czele Zarządu Commerson stanął Nigel John Wade, specjalista w sektorze nieruchomości komercyjnych, działający na polskim rynku od 1993 r.

 

Commerson to nowa marka na rynku, ale stoi za nią doświadczony zespół i akredytacje międzynarodowych organizacji. Stawiamy na ludzi z wyjątkową wiedzą - jako dyrektor zarządzający, dołączył do nas Bartosz Budnicki, który wnosi do Commerson unikalne doświadczenie administrowania nieruchomościami światowych korporacji, a więc praktyczną znajomość potrzeb naszych klientów – mówi Nigel Wade. – Naszą ambicją są oczywiście pierwsze transakcje na polskim ryku nieruchomości komercyjnych. W tym roku planujemy pośrednictwo w wynajmie ok. 9000 mkw., ale nasz cel to przede wszystkim wspieranie sukcesów naszych klientów.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra