Giant

Filmowe spotkanie z Interbiurem

"Samba" - kadr z filmu
Firma Interbiuro i portal e-biurowce.pl zapraszają specjalistów z branży nieruchomości na przedpremierowy pokaz filmu „Samba”.

Przed dwoma laty tłumy publiczności na całym świecie ściągał do kin film pt. Nietykalni – w samej Polsce na dużym ekranie obejrzało go 770 tys. widzów. Obraz stał się jednym z największych francuskich przebojów filmowych, na co niewątpliwie wpłynęła charyzmatyczna obsada – m.in. występujący w roli głównej Omar Sy. Teraz aktor ponownie połączył siły z twórcami Nietykalnych – reżyserami Erikiem Toledano i Olivierem Nakachewem w ich nowym, długo oczekiwanym filmie Samba. Tym razem Omara Sy zobaczymy jednak w duecie z Charlotte Gainsbourg, w zupełnie innej roli niż te, w których dała się poznać w filmach Larsa von Triera.

 

 

Komedia pokazuje zetknięcie dwóch różnych, paryskich światów, reprezentowanych przez głównych bohaterów – imigranta Sambę (Sy) i Alice (Gainsbourg). On pracuje na zmywaku w paryskim hotelu, a ona jest woluntariuszką, która po latach pracy w korporacji postanowiła odmienić swoje życie i pomagać ludziom. Wskutek biurokratycznej pomyłki Samba trafia do aresztu i grozi mu przymusowa deportacja z Francji. Za wszelką cenę postanawia mu pomóc Alice, która żeby to zrobić, będzie musiała nie tylko przekroczyć granice prawa, ale też odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie przebiega granica między zaangażowaniem i poczuciem misji, a głębokim uczuciem…

 

Kolejny komediodramat twórców „Nietykalnych”, który zachwyci tłumy. | The Hollywood Reporter

Film o odwadze, determinacji i sile uczuć. | La Provence

Czuły, pełen uczuć i humoru. | TV Grandes Chaines

Czysta filmowa energia. | Premiere

Niepoprawna politycznie komedia. | Studio Cine Live

„Samba” w żadnym momencie nie staje się tanim wyciskaczem łez ani umoralniającym kazaniem. Płynnie przechodzi od scen wywołujących salwy śmiechu do momentów, które każą zastanowić się nad współczesnym światem. | Voici

Kto by pomyślał, że komedia o kwestiach społecznych może stać się takim hitem? | Psychologies

 

 

Okazją do spotkania z Sambą i Alice będzie pokaz w kinie Muranów, skierowany do architektów, deweloperów oraz inwestorów w ramach premierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film.

 

Kino Muranów

(Warszawa, ul. Gen. Andersa 5)

26 lutego, godz. 20:30!

Po 2-godzinnym pokazie na wszystkich widzów będzie czekała lampka wina.


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz