Giant

JLL wybrany po raz kolejny Partnerem Strategicznym ABSL

To już czwarty raz z rzędu JLL będzie wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem ABSL.

JLL działa na rynku globalnym, dostarczając kompleksowe usługi doradcze na rynku nieruchomości. Firma wspiera organizację ABSL od początku jej istnienia. Obecnie, już czwarty raz z rzędu, będzie pełnić funkcję strategicznego partnera i konsultanta ds. nieruchomości. Działania w ramach współpracy obejmują m.in. promocję Polski jako lokalizacji dla projektów sektora nowoczesnych usług dla biznesu, a także udzielanie wsparcia ABSL w kontaktach z partnerami zewnętrznymi w Polsce oraz w Europie Środkowo – Wschodniej i Zachodniej. JLL jako doradca bierze udział w konferencjach i spotkaniach przedstawicieli branży na terenie całego kraju, dostarcza analizy rynkowe do raportów i pomaga w ich promocji.

 

Szerokie doświadczenie we współpracy z przedstawicielami branży, najwyższej jakości analizy rynkowe oraz doskonała ekspertyza JLL były czynnikami, które zadecydowały o ponownym, czwartym z rzędu, wyborze JLL jako Partnera Strategicznego ABSL. Niezwykle cieszymy się, że nasza wspólna praca na rzecz rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu będzie kontynuowanakomentuje Paweł Panczyj, Dyrektor Zarządzający ABSL.

 

ABSL (Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych – Association of Business Service Leaders) jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej organizacji zrzeszającej istotnych inwestorów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Zajmuje się tworzeniem platformy wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk wewnątrz branży. Związek powstał w 2009 roku z inicjatywy firm takich jak: Hewlett-Packard, Capgemini, IBM, UBS, Infosys i innych.

 

Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy wybrani Partnerem Strategicznym ABSL. Kontynuacja kilkuletniej już współpracy z ABSL pomaga nam w budowie doświadczenia i specjalizacji JLL w obsłudze firm z tej branży. Wspólnie z ABSL będziemy też kontynuować działania na rzecz promocji Polski jako jednej z najważniejszych na świecie lokalizacji dla projektów z obszaru nowoczesnych usług dla biznesu – dodaje Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz