Giant

Rozpoczęły się międzynarodowe targi w Cannes

Targi MIPIM w Cannes
Targi MIPIM w Cannes
Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji w Cannes to największe wydarzenie tego typu w Europie. Wydarzenie potrwa od 10 do 13 marca.

Odbywające się we francuskim Cannes targi MIPIM (skrót pochodzi od francuskiego Marché International des Professionnels d'Immobilier - fr. Międzynarodowe Targi Branży Nieruchomości) organizowane są po raz 26. To największe i najbardziej prestiżowe targi nieruchomości w Europie. W ubiegłym roku wzięło w nich udział ponad 31 tys. uczestników z 93 krajów. Oprócz inwestorów i deweloperów obecni byli m.in. przedstawiciele samorządów miejskich. Podczas spotkania w Cannes miasta i regiony będą miały okazję budowy i upowszechniania swoich wizerunków, a także pokazania działek i nieruchomości przeznaczonych na inwestycje.

 

W tym roku na MIPIM zaprezentuje się kilka polskich miast: Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Gliwice, Lubartów, a także regionów: województwo kujawsko-pomorskie, Metropolia Śląska, Region Dolnośląski, Polska Wschodnia. Warszawa zaprezentuje się z hasłem: „Warszawa - Miasto do inwestowania, Miasto do życia” i przedstawi kilka przeznaczonych na sprzedaż działek na Pradze i Śródmieściu. Wrocław, który już po raz dwudziesty będzie gościem Cannes wystąpi z promocją dwóch projektów ESK 2016 i The World Games 2017, a także pokaże swoje grunty pod inwestycje. Z projektem „Kraków-Nowa Huta przyszłości" oraz kilkunastoma propozycjami inwestycyjnymi będzie można się zapoznać odwiedzając stoisko stolicy małopolski. 

 

MIPIM to miejsce wymiany myśli, doświadczeń, a także spotkanie potencjalnych sprzedających i kupujących. Dlatego na targach obecni są najbardziej znaczący gracze rynków nieruchomości. Corocznie deweloperzy starannie wybierają i przedstawiają swoje najlepsze, flagowe projekty.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz