City Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPodium Investment logoArchicom logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

3camp świętuje Dzień Kobiet

10 marca w Gdańsku będzie miało miejsce kolejne już spotkanie biznesowe z cyklu 3camp.

Organizator wydarzenia 3camp zaprosił do współpracy osoby związane z społecznością Geek Girls Carrots. Pretekstem do spotkania o kobietach i dla kobiet jest Dzień Kobiet. Trzy kobiety będą opowiadały o trzech tematach. Agata Kukwa z Black Pearls podejmie zagadnienie crowdsourcingu, następnie Anna Tylikowska opowie o budowaniu zespołu doskonałego. Jako ostatnia wystąpi Katarzyna Piasecki z firmy warszawskiej firmy ENNBOW i zreferuje rewolucyjny wpływ nowych technologii na dress code i modę. 

 

Wydarzenie odbędzie się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Jego rozpoczęcie planowane jest na godz. 18:00. Po prezentacjach uczestnicy będą mieli możliwość networkingu, czyli okazję do rozmów i zawierania nowych znajomości. 

 

Organizatorzy zapewniają, że panowie będą równie mile widziani.

 

Szczegółowy plan konferencji przedstawia się następująco:

18:00 – 18:30 Agata Kukwa, Crowdsourcing – jak ujarzmić siłę tłumu w sieci?
18:30 – 19:00 Anna Tylikowska, Jak tworzyć zespół doskonały?
19:00 – 19:30 Katarzyna Piasecki, ENNBOW – ubrania zaprogramowane na sukces

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy dokonać darmowej rejestracji pod tym linkiem
Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Gdański Park Naukowo-Technologiczny (budynek C), ul. Trzy Lipy 3
wtorek, 10 marca, godz. 18:00 
Po szczegółowe informacje można znaleźć klikając tutaj.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra