Giant

Konkurs Budowlany Roku 2015

Z branży

Rozpoczęto nabór do konkursu, w którym o Medal Polskiej Przedsiębiorczości mogą ubiegać się deweloperzy, inwestorzy i firmy budowlane.

Medal Polskiej Przedsiębiorczości jest instytucją marketingową, która wspiera, wyróżnia i promuje polskie przedsiębiorstwa. Przyznawane Godło jest uznaniem dla ciężkiej pracy i wyjątkowej pozycji wśród przedsiębiorstw w Polsce. Jest wyróżnieniem i narzędziem marketingowym, które nakierowuje odbiorcę na wskazany produkt lub usługę. Medal Polskiej Przedsiębiorczości wspiera firmy, które wyróżniają się na rynku lokalnym, otrzymały pozytywną rekomendację od swoich odbiorców oraz osiągają wysokie wyniki w badaniach marketingowych.

 

W tym roku fimy mogą zgłaszać swoją kandydaturę w trzech kategoriach:

  • Deweloper
  • Inwestor
  • Firma budowlana

 

Poprzez ogólnopolskie weryfikacje i badania rynku zostaną wyłonieni najlepsi z najlepszych. Przy ocenie zgłoszeń uwzględniane są dotychczasowe certyfikaty i wyróżnienia potwierdzające poziom metod zarządzania i kontroli jakości oraz wytwarzanych produktów i świadczonych usług. Jednym z najważniejszych elementów przy ocenie przedsiębiorstwa jest opinia środowiska oraz tradycje firmy.

 

Prestiżowe wyróżnienia zostaną wrączone podczas Targów Budowlancyh WARSAW BUILD 2015 w Warszawie. Otrzymają je firmy, które mają znaczący wkład w rozwój polskiej gospodarki. 

 

Dla każdego Laureata jest przygotowany bogaty pakiet profitów, dzięki którym każda firma wyróżni się na tle obecnej konkurencji i przyciągnie uwagę potencjalnego klienta.

 

Bezpłatnego zgłoszneia swojej firmy do Konkursu można dokonać na stronie organizatora.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz