Giant

IMMOFINANZ rusza z programem rabatowym

Z programu More than Office będa mogli skorzystać wszyscy pracownicy biurowców należących do IMMOFINANZ
Z programu More than Office będa mogli skorzystać wszyscy pracownicy biurowców należących do IMMOFINANZ
More than Office czyli wspieranie lokalnych przedsiębiorstw i programów benefitów dla pracowników w jednym.

Systemy programów rabatowych zyskują coraz większą popularność jako rozwiązania prokonsumenckie. Także pozafinansowe benefity takie jak zniżki w klubach fitness czy bony na posiłki nie są dla pracowników korporacji czymś nowym, ale coraz częściej normą. Jednak stała oferta rabatowa przygotowana przez właściciela biurowca, a skierowana do wszystkich pracowników w firmach wynajmujących powierzchnie biurowe, to zupełnie nowy standard. Właśnie takie rozwiązanie w programie More than Office wprowadził IMMOFINANZ Group.

 

Dzisiejszy rynek nieruchomości biurowych charakteryzuje się bardzo dużą konkurencją. Wysoka podaż na rynku i rosnąca świadomość najemców determinują tworzenie innowacyjnych rozwiązań jako wartości dodanej. Program lojalnościowy oferowany przez właściciela budynków biurowych to nieszablonowa inicjatywa entuzjastycznie odbierana przez najemców tłumaczy Łukasz Jędrychowski z Nuvalu Polska, wyłącznego agenta budynków Crown Point i Crown Tower, należących do IMMOFINANZ Group.

 

Kolejny czynnik, który wyróżnia ideę programu, to jego lokalny charakter. More than Office stanowi bowiem spersonalizowaną ofertę rabatową. W programie uczestniczą punkty zlokalizowane w pobliżu miejsca pracy – od kawiarni, restauracji, po sklepy branżowe, usługi.

 

Dzięki takiej ofercie i indywidualnemu podejściu IMMOFINANZ Group wspiera nie tylko pracowników swoich biurowców, ale także lokalne przedsiębiorstwa, których rozwój jest równie istotny.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz