PGE Narodowy

Skonfrontuj wizję w Mockup Office

Mockup Office
Uroczyste otwarcie Mockup Office
W biurowcu IGT Holding znajdującym się w Warszawie przy ul. Robotniczej, dzięki wspólnej inicjatywie firm Lido, Polflor, IGT Holding i Crown, powstało miejsce w pełni sprzyjające architektom – Mockup Office.

Celem inicjatywy firm związanych z branżą architektury wnętrz biurowych i kontraktowych jest jak najlepsza i najwygodniejsza obsługa inwestorów. W biurze o powierzchni ponad 200 mkw. architekci, projektanci, klienci i inwestorzy będą mogli sprawdzić, jak w rzeczywistości sprawdzają się ich wizje i pomysły, jak współpracują ze sobą konkretne, wybrane rozwiązania – meble, płytki dywanowe, wykładziny, tapety czy kolorystyka ścian.

 

Nietypowe biuro podzielono na kilka stref, zapewniających przestrzeń przeznaczoną do testów, laboratorium, showroom i studio, zmieniające się w zależności od potrzeb, trendów i nowych pomysłów na wnętrza biurowe. Ponadto Mockup Office zapewnia biuro co-workingowe, w którym inwestor lub architekt będzie mógł usiąść w wybranym miejscu, spotkać się z ludźmi z branży, przetestować wybrany produkt, a także skorzystać z biblioteki materiałów wyposażenia biur.

 

Uroczyste otwarcie Mockup Office odbyło się 28 maja 2015. Podczas eventu spotkało się kilkadziesiąt osób – architektów, inwestorów, przedstawicieli firm, które w tym miejscu prezentują swoją ofertę. Wokół toczyły się rozmowy o nietypowym, lecz pomocnym pomyśle na prezentację klientom proponowanych rozwiązań – mobilność i elastyczność przestrzeni. Wiele osób chwaliło również dobrą lokalizację – bezproblemowy dojazd, duży parking i dogodne godziny otwarcia. Na miłą atmosferę wpływały muzyka, wino i pozytywna energia pulsująca we wnętrzu Mockup Office.

 

Przestrzeń Mockup Office posłuży jako baza do realizacji szkoleń i warsztatów dla architektów, case study i prezentacji dla klientów. Biuro otwarte jest dla wszystkich, którzy w dobrej atmosferze chcą kreatywnie popracować nad nowymi, ciekawymi projektami. Prezentowane są w niej produkty firm: CROWN – farby, tapety i tkaniny, LIDO – meble biurowe, POLFLOR – wykładziny obiektowe. Partnerami merytorycznymi przedsięwzięcia są IGT Holding i Akademia Architekta.

 

Zapraszamy do Mockup Office przy ul. Robotniczej 11/13 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz