Giant

Znamy termin tegorocznej edycji targów Warsaw Build

W ubiegłym roku w wydarzeniu udział wzięło 100 wystawców z Polski i 11 krajów, fot. Warsaw Build
W ubiegłym roku w wydarzeniu udział wzięło 100 wystawców z Polski i 11 krajów, fot. Warsaw Build
Tegoroczne Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build odbędą się w dniach 16−18 listopada br. w Warszawie.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build odbędą się w dniach 16−18 listopada br. w warszawskim centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Celem tego wydarzenia jest wymiana doświadczeń, a także wzmacnianie współpracy pomiędzy przedstawicielami rodzimego rynku budowlanego – architektów, producentów, montażystów, deweloperów czy inwestorów – z kontrahentami z całego świata. W ciągu trzech dni trwania targów przedsiębiorcy prezentują nowości produktowe, najnowsze technologie i rozwiązania w kategoriach Budowa, Okna i Drzwi, Wnętrza i Design, a także biorą udział w wykładach oraz panelach dyskusyjnych.

Dotychczasowe edycje Warsaw Build odbywały się we wrześniu, jednak pod wpływem licznych głosów i opinii branży zdecydowaliśmy o organizacji przyszłorocznej edycji w listopadzie – mówi Anna Rabiej, dyrektor Targów Warsaw Build. Cieszymy się, że Warsaw Build na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych spotkań branży budowlanej i wierzymy, że nowy termin zapewni jeszcze lepszą atmosferę do nawiązania owocnych kontaktów biznesowych – dodaje.  

Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Warsaw Build odbyła się w 2013 r. W ubiegłym roku w wydarzeniu udział wzięło 100 wystawców z Polski i 11 krajów takich jak Belgia, Chiny, Litwa, Niemcy, Polska, Słowacja, Turcja, Ukraina, Włochy, ZEA oraz Bułgaria. W ciągu 3 targi odwiedziło ponad 2500 osób z 42 państw.

Tegorocznej edycji Warsaw Build 2016 towarzyszyć będą II Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów Aqua-Therm Warsaw. Wydarzenie to przeznaczone jest dla branży HVAC oraz stanowi okazję m.in. do zapoznania się z najnowszymi trendami rynkowymi i technologiami.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz