Giant

Wizualizacje a rzeczywistość

|
Wizualizacja biurowca Ambassador w Warszawie
Biurowiec Ambassador w rzeczywistości
Imponujące wizualizacje często nasuwają pytanie, czy budynek w rzeczywistości faktycznie będzie tak wyglądać. Prezentujemy kilka porównań z rynku biurowego w całej Polsce.

Warszawski projekt Ambassador został oddany do użytku w marcu 2013 roku i został wybudowany przez firmę deweloperską Kronos Real Estate. Od początku cieszy sie dużym zainteresowaniem najemców.

W Gdańsku powstaje kompleks biurowy Alchemia. Firma Torus prowadzi obecnie prace nad infrastrukturą drogową wokół inwestycji, jak również kładzie tzw. "krawaty" na elewacji.

Echo Investment oddało do użytku pierwszy etap wrocławskiego kompleksu biurowego Aquarius Business House w listopadzie 2012 roku. Zakończenie drugiego etapu planowane jest na październik 2013 roku. Deweloper sprzedał kompleks hiszpańskiemu inwestorowi Azora Europe za 41,9 mln euro.

Biurowiec Delta 44 powstał w miejscu starej drukarni we Wrocławiu. Inwestycja należy do spółki Vantage Development.

Firma Warimpex podjęła się zadania odrestaurowania kamienicy przy ulicy Próżnej w Warszawie. Biurowiec Le Palais został sprzedany funduszowi IVG Warschau Fonds.

Poznańska inwestycja Malta House zlokalizowana jest nad brzegiem Jeziora Maltańskiego. Aktualnie w budynku prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe. Inwestorem jest firma Skanska.

Biurowiec Senator został oddany do użytku w lipcu 2012 roku. Inwestor, firma Ghelamco, sprzedała obiekt za 120 mln euro. Nowym właścicielem jest Union Investment Real Estate GmbH.


0.0
Tagi: Alchemia
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 4
e-biurowce.pl :


Caro

Alchemia jeszcze tylko założy "krawaty" i będzie gotowa do wyjścia. :)
Wiadomo kiedy I etap inwestycji będzie oddany do użytku?

Pierwszy etap ma zostać oddany do użytku w październiku bieżącego roku
31 lipca 2013 09:41
Caro :
Alchemia jeszcze tylko założy "krawaty" i będzie gotowa do wyjścia. :)
Wiadomo kiedy I etap inwestycji będzie oddany do użytku?
31 lipca 2013 09:29
andrew78 :
wow, świetne projekty i równie dobry ich wykonanie! niestety w przypadku wielu inwestycji efekt końcowy znacząco rozmija się z ich wstępną wizualizacją.
31 lipca 2013 09:23
Alicja :
Te biurowce faktycznie wyszły podobnie co wizualizacje, szczególnie Senator. Podoba mi się też Malta House, prosty projekt, ale ma coś w sobie
26 lipca 2013 14:44