UNIMOR Development S.A. logoCity Space logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoRIS Kotes logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoKwiaty dla biura logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Komfort i estetyka

ReflexSun - Rolety Screen, Refleksole
W słoneczne dni mocno przeszklone biura nagrzewają się i przestają być komfortowym miejscem pracy. Czy dbając o estetykę wnętrza i aranżując biuro w zgodzie z najnowszymi trendami możemy skorzystać z rozwiązania jakim są rolety?

Nowoczesne powierzchnie biurowe powinny łączyć w sobie komfort z funkcjonalnością i eleganckim wyglądem. Niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie, które wnętrza firmy robią na klientach. Wrażenie to jest bowiem elementem wizerunku danego przedsiębiorstwa jako partnera biznesowego. Niestety, gorące i słoneczne dni mogą to wrażenie nieco zepsuć. W upalne dni przeszklone biurowce zamieniają się w „nagrzane pułapki”, zwłaszcza jeśli nie ma w nich klimatyzacji. Bez wątpienia spotkanie w takiej przestrzeni nie jest zbyt komfortowe. 

Firmy, by radzić sobie z nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń stosują różne osłony przeciwsłoneczne. Ze względu na najnowsze trendy w aranżacji powierzchni biurowych najchętniej wybierane są estetyczne żaluzje, takie jak np. rolety typu screen (refleksole). Dzięki swojej budowie absorbują one energię cieplną oraz promienie słoneczne. Wnętrza pozostają przyjemnie chłodne i zacienione, stając się idealnym miejscem rozmów biznesowych. 

We współczesnych czasach korzystając z żaluzji można zaaranżować komfortowe biuro, nie rezygnując jednocześnie z dbałości o jego elegancki wygląd. Dobranie żaluzji screen w odpowiedniej tonacji kolorystycznej pozwala zaaranżować wnętrza zgodnie z wymogami biznesowej klasyki. Wybierając żaluzje z szerokiej gamy barw możemy dopasować je do kolorystki pomieszczenia, tak by współgrały z pozostałymi elementami wystroju. 

Co więcej, dyskretny sposób montażu (w estetycznej kasecie okiennej) sprawia, że rolety nie rzucają się w oczy, a w razie potrzeby doskonale spełniają swoje zadanie. Dzięki tym cechom refleksole pomagają budować wizerunek firmy profesjonalnej, dojrzałej i dbającej o estetykę otoczenia.

Zatem chroniąc biuro przed nadmiernym nagrzewaniem nie musimy rezygnować z jego estetyki. Korzystając z eleganckich rolet jesteśmy w stanie stworzyć komfortowe miejsce pracy, które zachowa funkcjonalność i będzie zachwycać wyglądem. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra