BCB

Eclipse zaprasza najemców

Biurowiec Eclipse
We Wrocławiu w pobliżu Toru Wyścigów Konnych powstał nowy, kameralny biurowiec. Co może zaoferować przyszłym najemcom, gdzie dokładnie się znajduje, z czym wiąże się jego nazwa? Dowiedz się więcej i poznaj Eclipse!

 

Najem lub kupno

Inwestor biurowca przewidział zarówno możliwość najmu, jak i kupna lokali biurowych oraz handlowo-usługowych. Chociaż lokale sprzedawane są w standardzie deweloperskim, to istnieje też możliwość wykończenia ich pod klucz. Standard lokalu do wynajęcia jest określony przez inwestora, ale najemca ma wpływ na finalny wygląd lokalu w ramach tak zwanego fit-outu.

 

 

Jak zaprojektowana jest przestrzeń biurowa?

Obecnie powierzchnia biurowa w obiekcie Eclipse jest w standardzie open-space. Biura są wydzielane i adaptowane w zależności od potrzeb najemców. Biurowiec wyróżnia się nowym podejściem do projektowania przestrzeni biurowej, jakim są elastyczne układy funkcjonalne. Do dyspozycji najemców dostępne są powierzchnie biurowe o powierzchni już od ok. 50 mkw. Powierzchnia użytkowa całej jednej kondygnacji wynosi 402 mkw (w tym 376 mkw. powierzchni biurowej, reszta to komunikacja, pomieszczenie socjalne i toalety). Wydzielanie przestrzeni jest ograniczone lokalizacją słupów nośnych, otworami klimatyzacji oraz powierzchnią okien. Schemat każdego z pięter jest identyczny. Kondygnacje różnią się od siebie tylko układem okien.

 

Inwestor obiektu oferuje też możliwość adaptacji i aranżacji przestrzeni biurowej na potrzeby najemcy (wspomniany już wcześniej fitout). Może być ona wykonana bezpłatnie, pod warunkiem podpisania umowy najmu na okres 5 lat.

Na parterze budynku znajdują się dwa lokale usługowe o łącznej powierzchni 250 mkw. Istnieje możliwość podzielenia tej powierzchni na dwa odrębne lokale, każdy z osobnym wejściem od strony ulicy.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Everspace
mantra