HAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Office logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoTorus logoCHB14 logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoCity Space logoLC Corp S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKart Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGłówka Pracuje logoArchicom logoBusiness House logoKwiaty dla biura logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGhelamco Poland logoOnyx Business Point logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Inspirowany legendarnym zwycięzcą

Eclipse to nowa inwestycja biurowa we Wrocławiu (wizualizacja biurowca)
Eclipse to nowa inwestycja biurowa we Wrocławiu (wizualizacja biurowca)
Eclipse to jeden z najlepszych w historii koni wyścigowych. Nic więc dziwnego, że taką samą nazwę nosi biurowiec powstający w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach.

Legenda o wygranych konia Eclipse do dziś pozostaje żywa. Był to kasztanowaty koń pełnej krwi angielskiej. Urodził się on w dniu zaćmienia Słońca, więc otrzymał imię Eclipse (ang. - zaćmienie). Według legend był on niepokonany i w niezwykłym stylu zwyciężał w kolejnych konkursach otrzymując miano najlepszego konia wyścigowego XVIII-wiecznej Anglii. Do jego legendarnej niezwykłości poprzez nazwę nawiązuje biurowiec powstający na ul. Jeździeckiej w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach.

 

Projekt nowego biurowca cechuje się prostą, nowoczesną formą i praktycznym układem funkcjonalnym. Do dyspozycji małego i dużego biznesu przygotowanych zostanie sześć naziemnych kondygnacji i podziemny parking. Biurowiec Eclipse wyróżnia się nowym podejściem do projektowania przestrzeni biurowej, jakim są elastyczne układy funkcjonalne. Do dyspozycji najemców dostępne są powierzchnie biurowe o powierzchni już od 50 mkw.

 

Biurowiec Eclipse położony jest we wrocławskiej dzielnicy Krzyki na ul. Jeździeckiej 19. Znajduje się on w sąsiedztwie Al. Karkonoskiej. Obiekt dostarcza na wrocławski rynek ok. 1900 mkw. z przeznaczeniem na biura i 260 mkw. powierzchni usługowej. Budynek oferuje powierzchnię biurową klasy B+. Obiekt Eclipse odpowiadając na współczesne standardy będzie posiadał m.in. reprezentacyjny hol na parterze, urządzenia grzewcze i chłodnicze kat. A czy monitoring. Za komercjalizację biurowca Eclipse odpowiada BC INVESTMENTS Sp z o.o.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra