Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCHB14 logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoEcho Investment logoArchicom logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDorbud S.A. logoOnyx Business Point logoSpectra Development logoCity Space logoSchüco International Polska logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoPartner Capital Group logoBusiness House logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGhelamco Poland logoFYI Commercial Consulting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Inspirowany legendarnym zwycięzcą

Eclipse to nowa inwestycja biurowa we Wrocławiu (wizualizacja biurowca)
Eclipse to nowa inwestycja biurowa we Wrocławiu (wizualizacja biurowca)
Eclipse to jeden z najlepszych w historii koni wyścigowych. Nic więc dziwnego, że taką samą nazwę nosi biurowiec powstający w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach.

Legenda o wygranych konia Eclipse do dziś pozostaje żywa. Był to kasztanowaty koń pełnej krwi angielskiej. Urodził się on w dniu zaćmienia Słońca, więc otrzymał imię Eclipse (ang. - zaćmienie). Według legend był on niepokonany i w niezwykłym stylu zwyciężał w kolejnych konkursach otrzymując miano najlepszego konia wyścigowego XVIII-wiecznej Anglii. Do jego legendarnej niezwykłości poprzez nazwę nawiązuje biurowiec powstający na ul. Jeździeckiej w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach.

 

Projekt nowego biurowca cechuje się prostą, nowoczesną formą i praktycznym układem funkcjonalnym. Do dyspozycji małego i dużego biznesu przygotowanych zostanie sześć naziemnych kondygnacji i podziemny parking. Biurowiec Eclipse wyróżnia się nowym podejściem do projektowania przestrzeni biurowej, jakim są elastyczne układy funkcjonalne. Do dyspozycji najemców dostępne są powierzchnie biurowe o powierzchni już od 50 mkw.

 

Biurowiec Eclipse położony jest we wrocławskiej dzielnicy Krzyki na ul. Jeździeckiej 19. Znajduje się on w sąsiedztwie Al. Karkonoskiej. Obiekt dostarcza na wrocławski rynek ok. 1900 mkw. z przeznaczeniem na biura i 260 mkw. powierzchni usługowej. Budynek oferuje powierzchnię biurową klasy B+. Obiekt Eclipse odpowiadając na współczesne standardy będzie posiadał m.in. reprezentacyjny hol na parterze, urządzenia grzewcze i chłodnicze kat. A czy monitoring. Za komercjalizację biurowca Eclipse odpowiada BC INVESTMENTS Sp z o.o.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra