BC INVESTMENTS sp z o.o. logoPartner Capital Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office B Sp. z o.o. logoHexagon logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoUNIMOR Development S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTriGranit Corporation logoALLCON INVESTMENT logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoSawig Invest Group logoDorbud S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoTorus logoGhelamco Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcophon Saint-Gobain logoOmnitech Sp. z o.o. logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoINTERBIURO logoLobos Nieruchomości logoKart Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Inspirowany legendarnym zwycięzcą

Eclipse to nowa inwestycja biurowa we Wrocławiu (wizualizacja biurowca)
Eclipse to nowa inwestycja biurowa we Wrocławiu (wizualizacja biurowca)
Eclipse to jeden z najlepszych w historii koni wyścigowych. Nic więc dziwnego, że taką samą nazwę nosi biurowiec powstający w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach.

Legenda o wygranych konia Eclipse do dziś pozostaje żywa. Był to kasztanowaty koń pełnej krwi angielskiej. Urodził się on w dniu zaćmienia Słońca, więc otrzymał imię Eclipse (ang. - zaćmienie). Według legend był on niepokonany i w niezwykłym stylu zwyciężał w kolejnych konkursach otrzymując miano najlepszego konia wyścigowego XVIII-wiecznej Anglii. Do jego legendarnej niezwykłości poprzez nazwę nawiązuje biurowiec powstający na ul. Jeździeckiej w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach.

 

Projekt nowego biurowca cechuje się prostą, nowoczesną formą i praktycznym układem funkcjonalnym. Do dyspozycji małego i dużego biznesu przygotowanych zostanie sześć naziemnych kondygnacji i podziemny parking. Biurowiec Eclipse wyróżnia się nowym podejściem do projektowania przestrzeni biurowej, jakim są elastyczne układy funkcjonalne. Do dyspozycji najemców dostępne są powierzchnie biurowe o powierzchni już od 50 mkw.

 

Biurowiec Eclipse położony jest we wrocławskiej dzielnicy Krzyki na ul. Jeździeckiej 19. Znajduje się on w sąsiedztwie Al. Karkonoskiej. Obiekt dostarcza na wrocławski rynek ok. 1900 mkw. z przeznaczeniem na biura i 260 mkw. powierzchni usługowej. Budynek oferuje powierzchnię biurową klasy B+. Obiekt Eclipse odpowiadając na współczesne standardy będzie posiadał m.in. reprezentacyjny hol na parterze, urządzenia grzewcze i chłodnicze kat. A czy monitoring. Za komercjalizację biurowca Eclipse odpowiada BC INVESTMENTS Sp z o.o.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra