Torus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGhelamco Poland logoBusiness House logoEcho Investment logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoArchicom logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoGTV Lighting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Inspirowany legendarnym zwycięzcą

Eclipse to nowa inwestycja biurowa we Wrocławiu (wizualizacja biurowca)
Eclipse to nowa inwestycja biurowa we Wrocławiu (wizualizacja biurowca)
Eclipse to jeden z najlepszych w historii koni wyścigowych. Nic więc dziwnego, że taką samą nazwę nosi biurowiec powstający w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach.

Legenda o wygranych konia Eclipse do dziś pozostaje żywa. Był to kasztanowaty koń pełnej krwi angielskiej. Urodził się on w dniu zaćmienia Słońca, więc otrzymał imię Eclipse (ang. - zaćmienie). Według legend był on niepokonany i w niezwykłym stylu zwyciężał w kolejnych konkursach otrzymując miano najlepszego konia wyścigowego XVIII-wiecznej Anglii. Do jego legendarnej niezwykłości poprzez nazwę nawiązuje biurowiec powstający na ul. Jeździeckiej w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach.

 

Projekt nowego biurowca cechuje się prostą, nowoczesną formą i praktycznym układem funkcjonalnym. Do dyspozycji małego i dużego biznesu przygotowanych zostanie sześć naziemnych kondygnacji i podziemny parking. Biurowiec Eclipse wyróżnia się nowym podejściem do projektowania przestrzeni biurowej, jakim są elastyczne układy funkcjonalne. Do dyspozycji najemców dostępne są powierzchnie biurowe o powierzchni już od 50 mkw.

 

Biurowiec Eclipse położony jest we wrocławskiej dzielnicy Krzyki na ul. Jeździeckiej 19. Znajduje się on w sąsiedztwie Al. Karkonoskiej. Obiekt dostarcza na wrocławski rynek ok. 1900 mkw. z przeznaczeniem na biura i 260 mkw. powierzchni usługowej. Budynek oferuje powierzchnię biurową klasy B+. Obiekt Eclipse odpowiadając na współczesne standardy będzie posiadał m.in. reprezentacyjny hol na parterze, urządzenia grzewcze i chłodnicze kat. A czy monitoring. Za komercjalizację biurowca Eclipse odpowiada BC INVESTMENTS Sp z o.o.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra