Giant

Polska mapa biurowców – Wrocław

|
Wrocław - panorama (fot. Urząd Miejski Wrocławia)
Art-Business Center to budynek biurowo-usługowy zlokalizowany na wrocławskim Ołtaszynie
Ostatnio przedstawialiśmy biurowce z Krakowa, dziś pora na stolicę Dolnego Śląska. Zobacz gdzie we Wrocławiu znajdziesz nowoczesne biuro.
  • Art-Business Center

     

 

Art-Business Center to prestiżowy budynek biurowo-usługowy. Obiekt ten znajduje się na wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Strachowskiego. Lokalizacja budynku umożliwia dobry dojazd do Centrum miasta, a też bliski wyjazd na autostradę i południowe okolice Wrocławia. Budynek Art-Business Center wyróżnia nowoczesna forma architektoniczna. Frontowa elewacja obiektu jest stworzona w większości ze szkła. Zostały do niej dodane także drewniane kratownice i płytki elewacyjne. Budynek składa się z trzech kondygnacji oraz antresoli użytkowej. 

 

  • Business Garden Wrocław

 

 

Kompleks Business Garden Wrocław docelowo zaoferuje 110 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej. Będzie tworzyć go dziewięć budynków wraz z restauracją i ogrodem. Pierwszy etap kompleksu został oddany do użytku w ubiegłym roku. Są to trzy 6-kondygnacyjne obiekty o powierzchni ok. 37 000 mkw. oraz pawilon restauracyjny. W inwestycji Business Garden Wrocław zapewniony został duży udział terenów zielonych. Było to jedno z kluczowych założeń zrównoważonego budownictwa wprowadzonych w ramach projektu. Trzy budynki pierwszego etapu Business Garden we Wrocławiu otrzymały certyfikat LEED Platinum. Właścicielem kompleksu jest firma deweloperska Vastint Poland. 

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz