Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoINTERBIURO logoKontor logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Lekarstwo na małe problemy dużych firm

fot. Future Processing
fot. Future Processing
Nawet 2 miliony złotych rocznie. Tyle kosztuje pracodawcę zatrudniającego 840 osób czas, jaki jego pracownicy tracą na szukanie wolnych sal na spotkania i walkę z drobnymi sprawami biurowymi. Rezerwacja sali konferencyjnej to błahy problem? Jak widać – nie. Wystarczy popatrzeć na liczby.

Z pozoru niewielki problem, jakim jest zły system rezerwacji sal konferencyjnych w ferworze codziennych obowiązków może urosnąć do problemu przez duże „P”. I to nie tylko w wymiarze organizacyjnym, ale także finansowym. Czy da się temu zaradzić? Czy można uniknąć wyrzucenia 2 milionów złotych w błoto i poprawić organizację pracy w biurze? Wreszcie, czy da się zrobić coś, by małe problemy biurowe nie urastały do rangi wielkich wyzwań?

– Oczywiście, że można. Wystarczy pomyśleć o tym, by do biura wprowadzić nowoczesne narzędzia wspomagające zarządzanie nim. To ułatwi i usprawni organizację pracy, podniesie wydajność i komfort pracowników i zaoszczędzi pracodawcy sporo pieniędzy – mówi Karol Kloc, Business Analyst komórki Smart City gliwickiej firmy Future Processing.

Takim rozwiązaniem jest Future Office proste i funkcjonalne narzędzie pozwalające na kontrolę i zarządzanie salami konferencyjnymi. Co więcej, aplikacja na smartfony umożliwia, błyskawiczne zgłaszanie codziennych biurowych problemów związanych z użytkowaniem pomieszczeń.

 

  • 1
  • 2

5.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra