Giant

Koniec z niszczeniem butów w biurze

Heel'n'bumpers
Znów z niepokojem spoglądasz na swoje ulubione buty. Dbasz o nie, a mimo to pojawiły się na nich kolejne rysy... Czy zdajesz sobie sprawę, że winne temu są krzesła biurowe? Na szczęście jest na to sposób!

Skąd te rysy?

Przy biurku spędzamy wiele godzin każdego dnia. Nieraz zdarza się, że przez przypadek uderzamy butem o kółko krzesła, na którym siedzimy. Wielu z nas nie zwraca nawet na to uwagi. Niestety, takie z pozoru błahe uderzenia potrafią sprawić, że na naszych butach pojawiają się rysy. Zarysowania te są nieodwracalne i mogą pojawić się na obuwiu różnego typu – od butów na wysokich obcasach, po czółenka, baleriny czy mokasyny. Jak wiadomo, buty pracownika powinny być czyste i eleganckie, ponieważ są elementem jego stroju, a tym samym wpływają na cały jego wizerunek. Pojawiające sie na obuwiu zarysowania nie wyglądają estetycznie, a zniszczony but potrafi zepsuć najlepszą stylizację. Nikt jednak nie zamierza pracować cały dzień na stojąco, by uniknąć ocierających się o obuwie kółek krzeseł biurowych. Potrzeba jest jednak matką wynalazków i również na ten problem pojawiło się rozwiązanie.

Heel'n'bumpers – co to takiego?

Jak się okazało, buty przed zarysowaniem można chronić zakładając specjalne ochraniacze o nazwie heel'n'bumpers na kółka biurowych krzeseł. Mają one kształt kopuły i miękką silikonową opaskę na zewnątrz, która zapewnia barierę ochronną między butami, a kółkami krzeseł biurowych. Można stwierdzić, że rozwiązanie problemu jest bardzo proste, a jednak przez wiele lat nikt na to nie wpadł, a ochraniacze na rynku pojawiły się dopiero w 2016 r. Jest to zatem zupełna nowość, która z sukcesem podbija kolejne rynki.

Tajniki sukcesu

Co sprawia, że heel'n'bumpers są przyjmowane z takim entuzjazmem? Po pierwsze powstały one jako odpowiedź na potrzeby wielu pracowników biurowych. Po drugie, ochraniacze wytwarzane są z materiałów bardzo dobrej jakości. Należy potraktować je jako jednorazowy zakup, ponieważ są one objęte gwarancją na całe życie. Heel'n'bumpers to ochraniacze uniwersalne, które pasują do większości standardowych krzeseł biurowych. Ich montaż nie wymaga użycia narzędzi i jest bardzo prosty. Co więcej, łatwo można je także zdjąć i zamieścić na innym krześle. Dzięki temu zmieniając pracę, nie trzeba zmieniać swojego przyzwyczajenia do bezpiecznych dla butów kółek.

 

  • 1
  • 2

2.0
Tagi:
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Dm :
Świetny pomysł
28 lutego 2024 17:12