Proton Office

L.E.K. Consulting i CitySpace łączą siły

|
Międzynarodowa firma zajmująca się doradztwem strategicznym i transakcyjnym zwiększy zatrudnienie w Polce. W związku z tym polski oddział L.E.K. Consulting przeniósł się do biur elastycznych CitySpace w Nobilis Business House we Wrocławiu, które niedawno zostały ulepszone.

Do grona najemców CitySpace – jednego z największych operatorów biur elastycznych w Polsce – dołączyła międzynarodowa firma L.E.K. Consulting, zajmująca się główne doradztwem strategicznym i transakcyjnym.

Bardzo cieszymy się, że tak uznana marka z długimi tradycjami zdecydowała się pracować z centrum CitySpace Nobilis. To dowód na to, że jesteśmy godnym zaufania, solidnym partnerem biznesowym z ofertą dostosowaną do aktualnych potrzeb dynamicznie rozwijających się firm – mówi Magdalena Śnieżek, Regional Director South Poland.

L.EK. Consulting świadczy usługi doradcze na całym świecie poprzez sieć niemal 30 biur. Biuro we Wrocławiu jest jedynym w Polsce. Pracujący w nim zespół odpowiada za region Europy Środkowej i Wschodniej (CEE). Najczęściej doradza funduszom private equity oraz globalnym korporacjom działającym w obszarze medtech, healthcare, industrial, consumer goods, transport, energy i wielu innych. Zespół pracujący w Polsce szybko się rozbudowuje, w związku z czym firma potrzebowała nowego biura.

Zamierzamy szybko rosnąć kadrowo, dlatego potrzebujemy przestrzeni elastycznej z opcją dodania stanowisk pracy. Biuro CitySpace daje ku temu możliwości i spełnia nasze oczekiwania związane z dogodną lokalizacją, nowoczesną infrastrukturą i pozytywną atmosferą. Bardzo podoba nam się to, że biura są przytulne i urządzone w ciekawym stylu – argumentuje Maciej Żurowski, senior manager w L.E.K. Consulting.

L.E.K. Consulting to międzynarodowa firma doradcza założona w 1983 roku w Londynie, gdzie do dziś znajduje się jej siedziba główna. Europejskie filie firmy znajdują się m.in. w Paryżu, Madrycie i Monachium.

 

CitySpace ulepsza biura we Wrocławiu

Nowa siedziba L.EK. Consulting znajduje się w centrum CitySpace mieszczącym się w biurowcu Nobilis Business House obok pl. Grunwaldzkiego. To centrum stało się niedawno bardziej atrakcyjne dla najemców, ponieważ zostało ulepszone o dodatkową przestrzeń i stanowiska pracy. Powierzchnia całkowita wynosi obecnie ponad 2 000 mkw., a liczba stanowisk przekracza 300.

We Wrocławiu CitySpace ma jeszcze jedno centrum biurowe – w budynku Aquarius Business House przy ul. Swobodnej. Na współpracę z CitySpace decydują się firmy z różnych branż i różnej wielkości, jakie jak Northpass i Duco z IT, Mikomax z obszaru smart office i Pro Progressio z sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

Poza Wrocławiem CitySpace oferuje biura elastyczne w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Razem w 10 lokalizacjach (z czego 5 w stolicy). W maju 2021 operator otworzy 11. lokalizację w Polsce. Będzie to nowe biuro w Katowicach (budynek Face2Face). Oprócz przestrzeni elastycznych (prywatnych gabinetów oraz pomieszczeń typu open space) operator oferuje sale spotkań, biura wirtualne i coworking. W centrach znajdują się recepcje, kuchnie, pokoje do rozmów telefonicznych itp. Oferta jest dostosowywana do zmieniających się potrzeb. Przykładem jest wprowadzenie kabin akustycznych do pracy w pojedynkę i spotkań w wąskim gronie w Gdańsku. Nowym uzupełnieniem oferty jest natomiast aplikacja CitySpace. Jej główną funkcją jest rezerwacja biur operatora. Jest to możliwe nawet bez umowy.

CitySpace to marka należąca do grupy Echo Investment.

 

CitySpace tworzy przestrzeń, w której pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej. To przestrzeń biurowa skrojona na miarę. Będąc polskim operatorem elastycznych powierzchni biurowych, CitySpace dysponuje jedną z największych sieci lokalizacji w całym kraju. Zarządza biurami serwisowanymi, biurami hybrydowymi i wirtualnymi, a także salami konferencyjnymi i salami spotkań. CitySpace wybiera biurowce, które spełniają najwyższe standardy techniczne. W wyjątkowych lokalizacjach tworzy ergonomiczne, inteligentne miejsca pracy blisko wszystkiego, czym żyje miasto; blisko spotkań, zakupów, restauracji i kawiarni, a także kultury.


 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz