Giant

Biuro bez umowy dzięki aplikacji CitySpace

|
CitySpace App to nowa aplikacja to zarządzania nowoczesną przestrzenią biurową.
Kilka kliknięć wystarczy, by zarezerwować pomieszczenie lub biurko i natychmiast zapłacić za to online. To najważniejsze funkcje aplikacji CitySpace, która jest już dostępna dla wszystkich.

 

CitySpace App to nowa aplikacja to zarządzania nowoczesną przestrzenią biurową. Aplikację udostępnił jeden z największych operatorów biur elastycznych w Polsce – CitySpace. Jej główną funkcją jest rezerwacja biur typu day office, hot desków i salek spotkań dostępnych we wszystkich 10 centrach biurowych CitySpace w Polsce, bez konieczności posiadania umowy z operatorem.

Day office to prywatne biuro do wynajęcia na cały dzień. Hot deski to biurka do wynajęcia w przestrzeni coworkingowej. Z kolei salki spotkań to pomieszczenia o pojemności od 4 do 18 osób.

Ponadto aplikacja umożliwia: uzyskanie rabatów od partnerów CitySpace, skorzystanie z programu poleceń, płatności przelewem online, czy sprawdzenie spersonalizowanych informacji o biurze.

 

Z umową lub bez

Z aplikacji mogą korzystać zarówno firmy wynajmujące biura na podstawie kontraktu z CitySpace, jak i firmy niezwiązane z operatorem jakimikolwiek umowami. W drugim przypadku ważne jest, że rezerwacji dokonuje się bezpośrednio u operatora, z pominięciem pośredników.

Aplikacja umożliwia dokonywanie bezpośrednich zakupów u nas, czyli operatora przestrzeni – podkreśla Jarosław Bator, dyrektor zarządzający CitySpace. – Wprowadzamy w praktyce zmianę w podejściu do powierzchni biurowych: biuro jest usługą i możesz z niego korzystać w pełni elastycznie: kiedy chcesz, na jak długo chcesz – dodaje.

Aplikacja jest do pobrania na urządzenia mobilne z Google Play i App Store. Można się do niej zalogować także poprzez stronę app.cityspace.pl.

 

Standaryzacja i dopasowanie

Wprowadzenie aplikacji standaryzuje dostęp do usług CitySpace. Usług, które są dostosowywane do potrzeb każdego klienta indywidualnie.

Kiedy rynek zadaje sobie pytanie, jak będzie wyglądała nowa rzeczywistość biurowa, my odpowiadamy zoptymalizowaną ofertą oraz doradztwem w zakresie: zastąpienia tradycyjnego biura elastycznym, łączenia pracy zdalnej z modelem biurowym i optymalnego wykorzystania przestrzeni elastycznej – mówi Jarosław Bator. – Oferta jest szyta na miarę dzisiejszych czasów i potrzeb firm, a jednocześnie produkty i ich dostępność są ustandaryzowane – dodaje.

Klienci CitySpace mogą ustalać z doradcą pakiet godzin, który daje im możliwość pracy z różnych lokalizacji, także korzystanie z biur w innych miastach. Bardzo ważne w świetle coraz większej potrzeby pracy w modelu hybrydowym (praca biurowa łączona ze zdalną) jest także to, że dzięki aplikacji firmy mogą wynająć mniej stanowisk pracy niż liczba pracowników.

Na przykład: firma ma 20 pracowników, lecz z biura korzysta zwykle połowa, reszta jest na home office. W tym celu wynajmuje u nas prywatne biuro na 10 miejsc, a pracownicy zapisują wygodnie w aplikacji, kto danego dnia z niego skorzysta – wyjaśnia Jarosław Bator.

Po wprowadzeniu aplikacji doradcy CitySpace są w stanie dołożyć do standardowej oferty wynajmu biur elastycznych liczne elementy uzupełniające, którymi zarządza się z poziomu aplikacji. – Dzięki temu każdy klient ma taką ofertę, jaka jest mu w danej chwili potrzebna – tłumaczy Jarosław Bator.


 

CitySpace w Polsce

CitySpace App to pierwszy element z grupy dodatkowych narzędzi, które wzbogaciły katalog usług nazwany CitySpace Club. Pozostałe dodatkowe narzędzia w ramach tej usługi to program benefitów i program poleceń.

CitySpace zarządza biurami elastycznymi w 5 miastach: Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Dysponuje łącznie 10 lokalizacjami (z czego pięcioma w Warszawie). W 2021 operator uruchomi lokalizację numer 11 – w biurowcu Face2Face w Katowicach (drugą w tym mieście).

CitySpace to operator elastycznych przestrzeni biurowych o powierzchni ponad 18 tys. mkw., w których pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej. CitySpace dysponuje jedną z największych w kraju sieci produktów skrojonych na miarę. Zarządza biurami serwisowanymi, hybrydowymi, wirtualnymi oraz salami spotkań. CitySpace należy do grupy kapitałowej Echo Investment, dzięki czemu tworząc swoje usługi, może wybierać biurowce, które spełniają najwyższe standardy techniczne. W wyjątkowych lokalizacjach tworzy ergonomiczne i inteligentne miejsca pracy, blisko wszystkiego, czym żyje miasto: restauracji, kawiarni, centrów handlowych, sklepów i instytucji kultury.


 


0.0
Napisz pierwszy komentarz