Microfibra baner

Pierwszy etap Robyg Business Center

Wizualizacja przedstawia Robyg Business Center
Wizualizacja przedstawia Robyg Business Center
20 sierpnia br. grupa Robyg sfinalizowała pierwszy etap warszawskiej inwestycji Robyg Business Center. Biurowiec jest obecnie w stanie surowym otwartym.

Robyg Business Center to inwestycja grupy Robyg, mieszcząca się u zbiegu alei Rzeczypospolitej oraz Południowej Obwodnicy. Pierwszy etap inwestycji to trzypiętrowy budynek o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 8 tys. m kw. Powierzchnia typowego piętra wynosić będzie 2 860 m kw. Lokale w budynku, prócz zastosowania biurowego, przeznaczone będą na działalność handlową i usługową. Obiekt przewiduje również parking, który liczyć będzie 125 miejsc postojowych.

Jak mówi Zbigniew Wojciech Okoński z firmy Robyg: Robyg Business Center to proste, nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które zapewnią komfort i wygodę przyszłym użytkownikom powierzchni biurowych oraz centrów usługowo-handlowych. Inwestycja – położona z dala od hałaśliwych arterii miejskich – stwarza sprzyjające warunki do pracy, a przeszklone ściany budynków gwarantują kontakt z naturalnym światłem oraz z sąsiadującym otoczeniem. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji i znacznej ilości miejsc parkingowych, obiekt będzie łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców sąsiadujących z nim osiedli, jak i osób zamieszkujących w dalszych rejonach dzielnicy.

Warszawski kompleks docelowo obejmować będzie dwa budynki o łącznej powierzchni użytkowej 35 tys. m kw. oraz 950 miejsc postojowych zlokalizowanych na 3 parkingach. Według planów budowa I etapu inwestycji ma zakończyć się w połowie 2013 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra