FYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wilanów Office Center w portfelu Millennium Leasing

Wilanów Office Center, źródło: intecprojekt.pl
Wilanów Office Center, źródło: intecprojekt.pl
Spółka należąca do firmy ROBYG zbyła na rzecz Millennium Leasing (ML) obiekt biurowo-usługowy Wilanów Office Center w Warszawie. Kwota transakcji wynosi 19,17 mln euro netto.

Zrealizowana sprzedaż jest jednym z warunków podpisanej pod koniec grudnia 2014 roku umowy leasingu finansowego i operacyjnego, zawartej pomiędzy Robyg Business Park (RBP) – spółką w całości zależną od ROBYG a Millennium Leasing.

 

ML nabył (...) na podstawie umowy w formie aktu notarialnego, prawo użytkowania wieczystego nieruchomości składającej się z działek gruntu 2/249 oraz 2/250 położonych przy al. Rzeczypospolitej 1 w Warszawie (...) oraz prawo własności budynku biurowo-usługowego i budynku garażowego, zlokalizowanych na tych działkach (...) za łączną cenę netto 19.170.000 euro i oddał RBP Nieruchomość do używania i pobierania pożytków na zasadach określonych w umowie leasingu - czytamy w komunikacie.

 

ROBYG realizuje inwestycje deweloperskie w Warszawie i Gdańsku. Od listopada 2010 roku spółka notowana jest na warszawskiej GPW.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra