Giant

Wilanów Office Center w portfelu Millennium Leasing

Wilanów Office Center, źródło: intecprojekt.pl
Wilanów Office Center, źródło: intecprojekt.pl
Spółka należąca do firmy ROBYG zbyła na rzecz Millennium Leasing (ML) obiekt biurowo-usługowy Wilanów Office Center w Warszawie. Kwota transakcji wynosi 19,17 mln euro netto.

Zrealizowana sprzedaż jest jednym z warunków podpisanej pod koniec grudnia 2014 roku umowy leasingu finansowego i operacyjnego, zawartej pomiędzy Robyg Business Park (RBP) – spółką w całości zależną od ROBYG a Millennium Leasing.

 

ML nabył (...) na podstawie umowy w formie aktu notarialnego, prawo użytkowania wieczystego nieruchomości składającej się z działek gruntu 2/249 oraz 2/250 położonych przy al. Rzeczypospolitej 1 w Warszawie (...) oraz prawo własności budynku biurowo-usługowego i budynku garażowego, zlokalizowanych na tych działkach (...) za łączną cenę netto 19.170.000 euro i oddał RBP Nieruchomość do używania i pobierania pożytków na zasadach określonych w umowie leasingu - czytamy w komunikacie.

 

ROBYG realizuje inwestycje deweloperskie w Warszawie i Gdańsku. Od listopada 2010 roku spółka notowana jest na warszawskiej GPW.


0.0
Napisz pierwszy komentarz