Microfibra baner

CBRE skomercjalizuje Carpathię

Wizualizacja przedstawia biurowiec Carpathia.
Wizualizacja przedstawia biurowiec Carpathia.
Firma CBRE będzie odpowiedzialna za komercjalizację prestiżowego projektu Carpathia ulokowanego na warszawskim Powiślu.

CBRE oraz krakowska firma Fisheye reprezentować będą firmę GD&K Group, która jest inwestorem warszawskiego projektu Carpathia. Rozpoczęcie budowy obiektu planowane jest na IV kwartał tego roku, zaś oddanie budynku do użytku planowane jest na początek 2014 r. Obecnie inwestor jest na etapie wyboru generalnego wykonawcy.

Carpathia to kameralny biurowiec klasy A, który powstanie u zbiegu ulic Topiel i Zajęczej, na warszawskim Powiślu. Budynek oferował będzie 5 kondygnacji biurowych oraz 2 kondygnacje podziemne, gdzie zlokalizowane zostaną miejsca parkingowe dla ok. 40 aut. Typowe piętro oferować będzie 840 m kw. powierzchni najmu brutto.

Biurowiec oferować będzie powierzchnie w różnych aranżacjach: ok. 70 proc. przeznaczonych będzie na przestrzeń typu open-space, 30 proc. na aranżacje gabinetowe. Lokale w obiekcie Carpathia wykonane będą w wysokim standardzie, oferując np. podnoszone podłogi czy podwieszane sufity. Według projektantów budynku dużym atutem biurowca Carpathia będzie jego klimat, uwzględniający specyfikę warszawskiego Powiśla.

Jak mówi Łukasz Kałędkiewicz z CBRE: Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z GD&K przy komercjalizacji tak prestiżowego projektu. Jesteśmy przekonani, że unikalna architektura nawiązująca do lat 50 i 60-tych, atrakcyjna lokalizacja oraz ekologiczny aspekt biurowca Carpathia, spotka się z dużym zainteresowaniem najemców.


0.0
Tagi: GD&K CBRE
Napisz pierwszy komentarz
mantra