City Forum

EKO Centrum sportowo-rekreacyjne w Alchemii

Wizualizacja przedstawia obiekt Alchemia.
Wizualizacja przedstawia obiekt Alchemia.
W trójmiejskim kompleksie Alchemia powstanie centrum sportowo-rekreacyjne. Będzie to największy tego typu obiekt w budynkach biurowych w Polsce.

Trwają prace związane z powstawaniem kolejnych pięter w Atrium i Platinum - dwóch wieżach gdańskiego kompleksu Alchemia. Jednocześnie, w czteropiętrowej części wspólnej, powstaje obiekt o charakterze sportowo-rekreacyjnym o powierzchni ok. 5000 m kw. Powstające centrum przewiduje halę sportową o wymiarach 19,5 x 35 m, w którym mieścić się będzie sala wspinaczkowa (możliwe wykorzystanie na potrzeby eventów czy konferencji).

W obiekcie tym powstanie również sala fitness, cardio oraz siłownia. Szatnia centrum sportowo-rekreacyjnego przeznaczona będzie zarówno dla użytkowników obiektu jak i odwiedzających. Prócz tego w obiekcie powstanie 25-metrowy basen o pięciu torach. Obok niego przewiduje się wybudowanie dwóch mniejszych basenów rekreacyjnych, które wyposażone zostaną w bicze wodne, sauny oraz pokój rekreacyjny.

Monika Brzozowska z firmy Torus, dewelopera Alchemii, mówi: Część sportowo-rekreacyjna Alchemii będzie integralną częścią całego budynku. Mamy nadzieję, że aktywnie będą z niej korzystać zarówno pracownicy naszych najemców, jak również mieszkańcy Trójmiasta.

Strefa sportowo-rekreacyjna ma być ogólnodostępna. Wejść do niej będzie można od strony ulicy Kołobrzeskiej tuż przy stacji SKM.

Prócz opisywanego centrum umożliwiającego aktywne spędzanie czasu, Alchemia oferować będzie restauracje z funkcją kantyny. Dodatkowym udogodnieniem dla pracowników obiektu ma być również punkt przedszkolny mieszczący się na I piętrze części wspólnej.


0.0
Tagi: Torus Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
LUO
mantra