Giant

Officyna w Gdańsku – wiecha nad II etapem inwestycji

|
Officyna w gdańskim Wrzeszczu, źródło: materiały prasowe partnera
Nad II etapem Officyny w Gdańsku Wrzeszczu zawisła wiecha. Inwestycja firmy Torus składa się z 5 kondygnacji nadziemnych, które oferować będą niemal 7,3 tys. mkw. powierzchni najmu. Obiekt ma zostać oddany do użytku w II połowie 2021 roku.

Wiecha nad II etapem Officyny

I etap Officyny oferuje 5 tys. mkw. powierzchni najmu, w tym 4,2 tys. mkw. powierzchni biurowej. Do budynku mają prowadzić się pierwsi najemcy. Obecnie realizowany jest II etap inwestycji – wzniesiony został najwyższy punkt konstrukcyjny obiektu.

Drugi budynek Officyny ma oferować niemal 7,3 tys. mkw. powierzchni biurowej. Na parterze mają znaleźć się dwa lokale, natomiast na poziomach +1, +2 i +3 będą typowe piętra biurowe. Piętro +4 ma być najmniejsze powierzchniowo z uwagi na obecność dużego tarasu (ok. 270 mkw. powierzchni).

Oba budynki Officyny mają zostać połączone przejściem, które ułatwi pracownikom przemieszczanie się pomiędzy biurami oraz zapewni dostęp do usług zlokalizowanych w pobliżu inwestycji. Główne wejście znajduje się od strony ul. Grunwaldzkiej, natomiast dodatkowe od strony łącznika. Ponadto budynki zostały wyposażone we wjazd od ul. Wassowskiego.

W podziemnym parkingu oraz na poziomie 0 znajdzie się ponad 70 miejsc parkingowych. Dodatkowo na zewnętrznym parkingu ma być 35 miejsc dla użytkowników obu budynków.

 

Officyna – ważny obiekt na rynku powierzchni biurowej

Officyna będzie certyfikowana w systemie LEED. Planuje się, że obiekt zostanie oddany do użytkowania w II połowie 2021 roku.

Inwestycjia firmy Torus jest kameralną inwestycją oferującą atrakcyjną powierzchnię biurową dla swoich najemców. Oferta skierowana jest głównie dla małych i średnich firm. Obiekt jest nowoczesny, jednak zachowany w duchu współgrającym z istniejącą już zabudową.


0.0
Napisz pierwszy komentarz