Kinnarps nowy

EKO CBRE doradcą przy zarządzaniu Shanghai Tower

CBRE będzie konsultantem w zakresie rozwoju usług zarządzania nieruchomościami oraz strategii operacyjnych dla wieży Shaghai Tower
CBRE będzie konsultantem w zakresie rozwoju usług zarządzania nieruchomościami oraz strategii operacyjnych dla wieży Shaghai Tower
Chińska wieża o powierzchni 574.000 mkw. zostanie oddana do użytku w 2015 roku.

Firma CBRE, największa na świecie firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, została wybrana przez Shanghai Tower Construction & Development Co., Ltd. na dostawcę usług doradczych związanych z zarządzaniem nieruchomości Shanghai Tower. Obiekt powstający w dzielnicy Lujiazui będzie miał 632 m wysokości i zostanie oddany do użytku za dwa lata. Wieża została zaprojektowana przez  Gensler i już budzi spore zainteresowanie.

- Shanghai Tower będzie jedną z najbardziej prestiżowych nieruchomości, jaką kiedykolwiek zarządzaliśmy, oraz symbolem renomowanej pozycji Chin w globalnyej gospodarce – mówi Brett White, prezes firmy CBRE, która wstępnie będzie konsultantem Shanghai Tower Construction & Development w zakresie rozwoju usług zarządzania nieruchomościami oraz strategii operacyjnych dla wieży. - Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z możliwości współpracy z Prezesem Kong Qing Wei oraz jego zespołem przy tworzeniu najwyższego standardu usług dla tego projektu. Razem sprawimy, że  Shanghai Tower stanie się najbardziej pożądaną lokalizacją korporacyjną i handlową na świecie – dodaje.

Shanghai Tower, która z miejsca stanie się najpopularniejszym obiektem w Chinach i na świecie będzie oferować przede wszystkim wysokiej jakości powierzchnię biurową oraz luksusowy hotel, światowej jakości kompleks handlowy i punkt widokowy. Biurowiec Shanghai Tower Construction & Development będzie ubiegał się o certyfikat LEED Gold oraz trzy gwiazdki w specjalnej kategorii zielonych budynków w Chinach.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
poznaniak :
A kiedy doczekamy się takich budynków w Polsce
24 września 2012 17:00