Kinnarps 01.06-30.06

EKO Łużycka Office Park triumfuje

Łużycka Office Park będzie mogła posługiwać się rozpoznawalnym na całym świecie logo nagrody.
Łużycka Office Park będzie mogła posługiwać się rozpoznawalnym na całym świecie logo nagrody.
Gdynia. Kompleks otrzymał prestiżowy tytułu „Highly Commended Office Development Poland” w ramach konkursu „International Property Awards”.

Tytuł gdyńskiemu kompleksowi biurowemu klasy A przyznało międzynarodowe jury, które doceniło architekturę, lokalizację, ekologię  i stwarzany tam komfort pracy. Łużycka Office Park to pięć biurowców najwyższej klasy, zlokalizowanych na 2,3 ha i oferujących swoim najemcom 22,5 tysiąca mkw. powierzchni biurowej. Inwestycja, która została zakończona w 2010 roku, to pierwszy tego typu projekt biurowy w Trójmieście.

Przyznanie tytułu „Highly Commended Office Development Poland”  w  konkursie „International Property Awards” daje możliwość Łużycka Office Park posługiwania się rozpoznawalnym na całym świecie logo nagrody, o którą od 1994 roku walczą najlepsze firmy i projekty nieruchomościowe na świecie.

Łużycka Office Park może się poszczycić doskonałym położeniem. Z jednej strony oferuje bliskość nowoczesnych kompleksów sportowych, rekreacyjnych i handlowych a z drugiej strony lasów i widocznego ze wszystkich okien morza. Kompleks powstał zgodnie z założeniami budownictwa zrównoważonego. Łącznie gdyńska Łużycka Office Park oferuje 700 miejsc parkingowych, w tym 422 podziemnych oraz dla dojeżdżających do pracy rowerami osobne przebieralnie z prysznicami i miejsca dla dwuśladów w hali garażowej.

Rosnące zainteresowanie najemców powierzchniami biurowymi zdeterminowało uruchomienie przez Allcon Investment kolejnego, sąsiadującego z obecnym, projektu biurowego – Łużycka Plus, którego budowa zakończy się w ostatnim kwartale przyszłego roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz