Branża biurowa spotka się w Warszawie

Konferencja ,,Biurowce w Polsce" to jedno z najbardziej prestiżowych spotkań branży biurowej.
Konferencja ,,Biurowce w Polsce" to jedno z najbardziej prestiżowych spotkań branży biurowej.
Warszawa. Już jutro piąta edycja prestiżowej konferencji „Biurowce w Polsce”.

Organizowana przez Nowy Adres S.A. w warszawskim hotelu Marriott piąta już konferencja ,,Biurowce w Polsce” zgromadzi wielu przedstawicieli branży biurowej.  Podczas spotkania uczestnicy omówią aktualną sytuację na polskim rynku powierzchni biurowych, zastanowią się nad tym, jak długo jeszcze duże zachodnie firmy będą lokować swoje oddziały w Polsce oraz poznają prognozy popytu na powierzchnie biurowe. Jutrzejsza konferencja będzie także próbą odpowiedzi na pytanie: wyprzedaży ciąg dalszy – czy polskie biurowce są wciąż atrakcyjne jako produkt inwestycyjny?

Kryzys na rynku powierzchni biurowych jest już za nami, w każdym niemal miesiącu startują nowe inwestycje, jednak warto zatem zastanowić się kiedy wróci tak naprawdę dobra koniunktura w tej branży.

Swój udział w  tym najważniejszym i najbardziej prestiżowym spotkaniu branży biurowej w Polsce zapowiedziało ponad 30 prelegentów oraz 250 uczestników aktywnie działających na polskim i nie tylko rynku biurowym. Dyskutować będą między innymi przedstawiciele największych deweloperów na polskim rynku oraz międzynarodowych firm doradczych. Podczas paneli dyskusyjnych poświęconych zaawansowanym technologiom, podnoszącym atrakcyjność budynków biurowych w oczach najemców oraz fenomenowi atrakcyjności polskich biurowców wśród zachodnich funduszy inwestycyjnych uczestnicy poznają opinie przedstawicieli banków finansujących inwestycje komercyjne a także dziennikarzy branżowych, uznanych analityków oraz  największych graczy na polskim rynku biurowym. 

Partnerem warszawskiej konferencji w hotelu Marriott ,,Biurowce w Polsce” jest portal e-biurowce.pl a organizatorem jest Nowy Adres S.A.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz