Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Kongres Zarządców Nieruchomości Komercyjnych

16 listopada br. w Warszawie odbędzie się Kongres Zarządców Nieruchomości Komercyjnych.

16 listopada br. o godzinie 8.00 w Warszawie w Hotelu Courtyard by Marriott przy ul. Żwirki  i Wigury odbędzie się Kongres Zarządców Nieruchomości Komercyjnych.

Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się z aktualną problematyką zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, spotkania z przedstawicielami z branży, wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z aktualnymi ofertami na rynku.

W Kongresie mogą wziąć udział zarządcy i właściciele nieruchomości, dyrektorzy ds. zarządzania nieruchomościami, dyrektorzy administracyjni i techniczni, faciliti oraz property managerowie, office managerowie, deweloperzy oraz osoby zainteresowane tematyką spotkania. Dodatkowo organizatorzy zachęcają do udziału reprezentantów takich nieruchomości jak: biurowce, hotele, centra handlowe, magazyny i zakłady przemysłowe.

Podczas spotkania poruszona zostanie tematyka serwisu urządzeń i instalacji przeciwpożarowych, optymalizacji kosztów zarządzania nieruchomością przez integrację systemów budynkowych, systemów automatyki budynkowej i systemów informatycznych wspomagających zarządzanie nieruchomościami, energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, problemów prawnych przy zawieraniu oraz przedłużaniu umów najmu, nowoczesnych rozwiązań węzłów sanitarnych.

Udział w Kongresie jest bezpłatny. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz