PGE Narodowy

Zbliża się CEE Green Building Awards

Już 29 listopada odbędzie się uroczysta gala rozdania nagród dla rynku nieruchomości związanego z budownictwem zrównoważonym.

29 listopada 2012 r. o godz. 9.00 w hotelu Mariott w Warszawie odbędzie się całodzienna gala CEE Green Building Awards. Jest to już drugie takie wydarzenie zorganizowane przez EuropeProperty, skierowane do osób z branży nieruchomości związanych z budownictwem zrównoważonym. Gala ma na celu popularyzacje idei zielonego budownictwa w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wydarzenie podzielone będzie na dwie części. W pierwszej uczestnicy wezmą udział w forum ”Investment & Occupier Forum" podczas którego zapoznają się z trendami panującymi na rynku budownictwa zrównoważonego. W trakcie trzech paneli zostaną też poruszone tematy dotyczące finansowania inwestycji, a także omówione zostaną potrzeby i wymagania globalnych najemców.

W panelach wezmą udział eksperci z branży nieruchomości komercyjnych z regionu CEE (Europy Środkowo-Wschodniej), globalni najemcy przestrzeni biurowych, handlowych i magazynowych oraz inwestorów i deweloperów.

Wieczorem odbędzie się uroczysta Gala wręczenia nagród, zainaugurowana powitalnym koktajlem. Punktem kulminacyjnym będzie kolacja, przy której podczas której zostaną wręczone nagrody dla wyróżnionych projektów, firm i profesjonalistów.   

Podczas Gali odbędzie się również prezentacja budynków posiadających certyfikaty LEED i BREEAM oraz będących w trakcie certyfikacji.

Ubiegłoroczna, pierwsza edycja wydarzenia zgromadziła ponad 300 osób z branży nieruchomości i okazała się wielkim sukcesem. Wzięli w niej udział deweloperzy, inwestorzy, najemcy, oraz aktywnie działający na rynku usługodawcy.


0.0
Napisz pierwszy komentarz