Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKontor logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zbliża się CEE Green Building Awards

Już 29 listopada odbędzie się uroczysta gala rozdania nagród dla rynku nieruchomości związanego z budownictwem zrównoważonym.

29 listopada 2012 r. o godz. 9.00 w hotelu Mariott w Warszawie odbędzie się całodzienna gala CEE Green Building Awards. Jest to już drugie takie wydarzenie zorganizowane przez EuropeProperty, skierowane do osób z branży nieruchomości związanych z budownictwem zrównoważonym. Gala ma na celu popularyzacje idei zielonego budownictwa w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wydarzenie podzielone będzie na dwie części. W pierwszej uczestnicy wezmą udział w forum ”Investment & Occupier Forum" podczas którego zapoznają się z trendami panującymi na rynku budownictwa zrównoważonego. W trakcie trzech paneli zostaną też poruszone tematy dotyczące finansowania inwestycji, a także omówione zostaną potrzeby i wymagania globalnych najemców.

W panelach wezmą udział eksperci z branży nieruchomości komercyjnych z regionu CEE (Europy Środkowo-Wschodniej), globalni najemcy przestrzeni biurowych, handlowych i magazynowych oraz inwestorów i deweloperów.

Wieczorem odbędzie się uroczysta Gala wręczenia nagród, zainaugurowana powitalnym koktajlem. Punktem kulminacyjnym będzie kolacja, przy której podczas której zostaną wręczone nagrody dla wyróżnionych projektów, firm i profesjonalistów.   

Podczas Gali odbędzie się również prezentacja budynków posiadających certyfikaty LEED i BREEAM oraz będących w trakcie certyfikacji.

Ubiegłoroczna, pierwsza edycja wydarzenia zgromadziła ponad 300 osób z branży nieruchomości i okazała się wielkim sukcesem. Wzięli w niej udział deweloperzy, inwestorzy, najemcy, oraz aktywnie działający na rynku usługodawcy.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra