Archicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

CEE Investment & Green Building Awards 2014

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Hotel Intercontinental
Data : 30.10.2014
Godzina : 09:00 - 22:30
Status : zakończone
CEE Investment & Green Building Awards 2014

CEE Investment & Green Building Awards

30 Października 2014 – HOTEL INTERCONTINENTAL- WARSZAWA

 

Forum inwestycyjne oraz Gala CEE Investment & Green Building Awards poświęcone są rozwijającym się możliwościom inwestycyjnym i budownictwu zrównoważonego rozwoju w regionie CEE. Wydarzenie to podkreślając rosnące znaczenie ekologii w rozwoju inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej ma na celu wyróżnienie projektów i firm, które uzyskały certyfikaty ekologiczne oraz przestrzegają norm ekologicznych (deweloperzy, inwestorzy, banki, firmy konsultingowe, pracownie architektoniczne, kancelarie prawne, agencje).

 

W tym roku w wydarzeniu udział weźmie ponad 300 uczestników o znaczącej pozycji na rynku nieruchomości komercyjnych zainteresowanych umocnieniem i rozwinięciem kontaktów biznesowych w Europie Centralnej i Wschodniej. Uroczysta Gala rozdania nagród będzie poprzedzona konferencją składającą się z paneli dyskusyjnych poruszających najważniejsze zagadnienia związane z inwestycjami w zrównoważony rozwój. Konferencja CEE Investment pozwoli na zapoznanie się z najnowszymi inwestycjami i możliwościami rozwoju, a także z najatrakcyjniejszymi lokalizacjami w miastach, przy lotniskach, dworcach kolejowych, terminalach autobusowych czy stadionach.

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE: www.GreenBuildingAwards.eu


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra