Nowy Styl Group logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Oficjalne otwarcie Green Horizon już wkrótce

Wizualizacja biurowca Green Horizon
12 grudnia br. nastąpi oficjalne otwarcie biurowca Green Horizon w Łodzi.

Biurowiec Green Horizon, realizowany przez firmę Skanska, powstaje w centrum Łodzi, przy Al. Gen. Palki. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Wydział Prawa Uniwersytetu Łódzkiego i Rondo Solidarności. Biurowiec oferować będzie ok 31 300 mkw powierzchni biurowej na 7 kondygnacjach i dwupoziomowy parking podziemny z 394 miejscami postojowymi.

Znaczącym najemcą w budynku jest firma Infosys, która zajmie powierzchnię 12 000 mkw. Docelowo planowane jest wynajęcie 16 500 mkw, o czym informuje Michał Bielawski, Financial Controller Infosys BPO Europe.

Uruchomienie nowego budynku planowane jest na 12 grudnia 2012 r.

Green Horizon otrzymał już precertyfikację LEED na poziomie Gold, ubiega się również o certyfikat Komisji Europejskiej GreenBuilding. Oznacza to, że zużywać będzie 25% energii niż przewidują normy krajowe.

W obiekcie znajdować się będzie parking dla rowerów oraz przebieralnia i prysznice. Zastosowany został również inteligentny system zarządzania budynkiem (BMS). Układ kondygnacji pozwala na swobodną aranżację wnętrz. W budynku znajduje się również część usługowo-handlowa w przestrzeni otwartego patio, restauracja i szybkie windy.

Infosys BPO świadczy usługi outsourcingowe w zakresie m.in. usług finansowo-księgowych, zarządzania bazami danych , usług IT i obsługi procesów logistycznych.

Skanska zajmuje się działalnością budowlaną i deweloperską. Jej siedzibą jest Sztokholm, swoje usługi świadczy natomiast na wybranych rynkach Europy, Stanów Zjednoczonych i Ameryki Łacińskiej.


0.0
Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz
mantra