INTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoKontor logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Wyróżnienie dla Enterprise Park

Powstający w Krakowie kompleks biurowy został laureatem wyróżnienia CEE Green Building Award.

Kompleks biurowy Enterprise Park został laureatem wyróżnienia CEE Green Building Award. Podczas uroczystej gali na zakończenie konferencji EuropaProperty Global Occupier Forum park nagrodzono w kategorii „BREEAM Application In-Process” (certyfikacja BREEAM w toku).

Nagrody z cyklu CEE Green Building Awards przyznane zostały po raz pierwszy. Jury oceniło projekty budowlane z krajów Europy Środkowej i Wschodniej, realizowane zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa i poddane procesowi certyfikacji LEED lub BREEAM. Do konkursu zgłoszono inwestycje na etapie projektowym, projekty w trakcie realizacji, jak i te już ukończone.

Enterprise Park, który powstaje na krakowskim Podgórzu, składać się będzie z trzech 4-kondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni ponad 28 tys. m kw.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra