Inter-bud Fabryczna - duży

Aquarius Business House otrzymał certyfikat BREEAM

Realizowany we Wrocławiu Aquarius Business House otrzymał certyfikat BREEAM Interim.

We Wrocławiu trwa realizacja biurowca klasy A Aquarius Business House. Inwestycja Echo Investment otrzymała certyfikat BREEAM Interim z oceną „Very Good” i wynikiem 64,39%. Proces certyfikacji Aquarius Business House prowadzi firma Grontmij.

Bardzo się cieszę z tak wysokiej oceny naszej wrocławskiej inwestycji. Uzyskaliśmy bardzo dobry wyniki na etapie Interim. Dołożymy wszelkich starań, aby potwierdzić ją w końcowej ocenie Final BREEAM Certificate - mówi Igor Grabiwoda, dyrektor Zespołu Architektów Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

Aquarius Business House zlokalizowany jest w centrum Wrocławia u zbiegu ulic Borowskiej i Swobodnej. Projekt podzielony został na dwa etapy. Pierwszy rozpoczął się w czerwcu 2011 r. i zakończy pod koniec listopada 2012 r. Ukończenie drugiego etapu planowane jest na wrzesień 2013 r.

Za projekt architektoniczny odpowiedzialne jest biuro Arcad z Kielc. Wykonawcą stanu surowego budynku jest Eiffage Budownictwo Mitex SA. Architektura.

Kompleks oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, wysokiej klasy łącza teleinformatyczne oraz systemy energooszczędne. Budynki mają mieć po 7 kondygnacji i 25 000 mkw powierzchni biurowej łącznie. Zaprojektowano ją w układzie otwartego planu, co ma pozwolić na dużą dowolność aranżacji wnętrz. Dodatkowo uczestnicy kompleksu będą mieli do dyspozycji m.in. przychodnię medyczną, restaurację, kawiarnię, fitness club i parking oraz szatnie dla rowerzystów. Kierowcy będą mieli do dyspozycji 412 miejsc parkingowych.   

Echo Investment posiada już w swoim portfolio jeden budynek certyfikowany w systemie BREEAM – Park Rozwoju w Warszawie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Park Project II
mantra