Podium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoKontor logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoTorus logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Grand Prix dla Astra Park

Biurowiec Astra Park w Kielcach otrzymał nagrodę Grand Prix konkursu EXPO 3x20 na Międzynarodowych Targach POLEKO w Poznaniu.

Spółka Echo Investment zdobyła Grand Prix konkursu EXPO 3x20 na Międzynarodowych Targach POLEKO w Poznaniu. Biurowiec należący do spółki, Astra Park w Kielcach, zwyciężył w kategorii „Praktyczna realizacja celów Pakietu Klimatyczno-Energetycznego na przykładach wdrożonych w Polsce instalacji grzewczo-klimatyzacyjnych z pompami ciepła”.

Budowa kompleksu biurowego Astra Park w Kielcach rozpoczęła się w 2006 roku. Należało jak zwykle szukać rozwiązań gwarantujących najwyższy komfort i jakość, tak aby budynki posiadały ponadczasowy wygląd i charakter oraz długo mogły się opierać zmianom w technice instalacyjnej. Na dodatek, aby były wygodne, bezpieczne, ekonomiczne w eksploatacji oraz tanie inwestycyjnie - mówi Grzegorz Juszczyk, specjalista ds. HVAC z Działu Doradztwa Technicznego, który odebrał nagrodę w imieniu Echo Investment.

W biurowcu zastosowany został nowatorski system WLHP, grzewczo-chłodniczy, który pozwala na obniżenie kosztów inwestycyjnych. Rozwiązanie bazowano na systemie wprowadzonym w Centrum handlowym Galaxy w Szczecinie, który był jednym z pierwszych w Polsce.

Zwycięski Astra Park to kompleks trzech budynków ulokowanych przy al. Solidarności 36 w Kielcach. Oferuje 16 300 mkw powierzchni biurowej do wynajęcia. Obiekt oddany został do użytku w 2007 r. Obecnie siedziby w nim mają firmy takie jak Echo Investment, Cersanit i Barlinek. Za projekt architektoniczny odpowiedzialna była pracownia DDJM Biuro Architektoniczne Sp. z o.o.

Echo Investment to firma inwestycyjno-deweloperska operująca polskim kapitałem. Specjalizuje się w nieruchomościach biurowych, centrach handlowych, hotelach i budownictwie mieszkaniowym.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra